Пт, 29 травня 2020

Кулеба: Україна розраховує на підтримку Угорщини в НАТО

Україна розраховує на відновлення підтримки Угорщини в НАТО, заявив Дмитро Кулеба після зустрічі з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

Україна розраховує на відновлення підтримки з боку Угорщини в НАТО.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на пресконференції після зустрічі з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Немає жодних об’єктивних підстав для того, щоб між нами існували будь-які суттєві проблеми. Ми розраховуємо на те, що буде відновлена повноцінна підтримка Угорщиною України в НАТО", - зазначив Кулеба.

[L]

Він додав, що Угорщина при цьому може розраховувати на підтримку Україною її ініціатив у Центральній Європі, оскільки Україна "також належить до великої сім'ї центральноєвропейських держав".

"Ми розраховуємо працювати на спільний результат, коли обидві наші країни будуть вигравати від співробітництва, а не програвати від конфронтації", - заявив міністр закордонних справ України.

Як повідомлялося раніше, сьогодні глава МЗС України зустрічається з угорським колегою Петером Сійярто в Будапешті, куди український міністр прибув автомобілем з огляду на карантин.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Віткофф прокоментував перебіг переговорів у Женеві Сьогодні, 18 лютого

Переговори у Женеві, Польща хоче репарацій від РФ, контрабанда матрьошок: новини дня Сьогодні, 18 лютого

Умєров розповів про перший день переговорів у Женеві Вчора, 17 лютого

У Женеві розпочалися переговори США, України та Росії Вчора, 17 лютого

ЄС радять готуватися до ризиків через потепління на приблизно 3 градуси до кінця століття Вчора, 17 лютого

Сибіга про нову атаку РФ: Москва зневажає мирні зусилля, потрібен тиск Вчора, 17 лютого

Трамп перед зустрічами в Женеві: Україні краще швидко сісти за стіл переговорів Вчора, 17 лютого

У Єврокомісії прокоментували затримання Галущенка: "антикорупційний орган працює" 16 лютого

Гендиректор Ради миру Трампа візьме участь в засіданні Ради ЄС 23 лютого 16 лютого

Дипломати ЄС 16 лютого обговорять 20-й пакет санкцій проти Росії за участю Єврокомісії 16 лютого