Уряд України готується ухвалити зміни до карантинних правил, знявши заборону на в’їзд іноземних громадян.

Уряд України готується ухвалити зміни до карантинних правил, знявши заборону на в’їзд іноземних громадян.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на пресконференції в Будапешті, повідомляє кореспондент "Європейської правди"
Кулеба, зокрема, визнав, що є потреба знімати обмеження на рух через кордон, і перший крок Україна вже зробила. "Ми відновлюємо роботу прикордонних пунктів", - додав він. Втім, Україна планує подальшу лібералізацію правил.
"Україна має вирішити питання щодо зміни правил в’їзду в Україну іноземців", - заявив він
Міністр наголосив, що в’їзд не буде безконтрольним, однак нові правила "дозволять відновити" рух через кордон.
За інформацією "Європейської правди", в уряді розглядають можливість дозволити в’їзд іноземців за умови 14-денного карантину, знявши нинішню вимогу про наявність дозволу на проживання.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення
Электросамокат или электроскутер: что выбрать
Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну
NYT: Німеччина, Франція та Британія готують власний формат перемовин щодо України
Іспанська Сеута – під посиленою охороною через ризик нового напливу мігрантів
Директора CEO Club, затриманого у Польщі "за крадіжку велосипедів", звільнили
У Польщі затримали двох жінок, які напали на українців у Познані
Румунія втретє за добу оголошувала тривогу через повітряні цілі біля кордону з Україною