Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма звертався до президента Володимира Зеленського з проханням припинити його участь у ТКГ.

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма звертався до президента Володимира Зеленського з проханням припинити його участь у ТКГ.
Про це Зеленський заявив на пресконференції в Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
Зеленський наголосив, що це рішення не ухвалене і станом на зараз Кучма ще лишається керівником ТКГ. Втім, звернення від Кучми надходило.
"Дійсно Леонід Данилович пропонували, щоби ми все передали Резнікову", - розповів президент.
За його словами, ця ідея з’явилася після того, як Резніков повноцінно увійшов у мінський процес. Втім, Зеленський попросив Кучму залишитися на цій посаді принаймні на час реформи "мінської групи".
"Я його (Кучму) попросив (довести до того), щоби з російської сторони також був оновлений склад, давайте дочекаємося, і потім ви вирішите - якщо ви втомлені за багато років вашої складної праці, то будемо вам дякувати, з шаною і з повагою", - заявив Зеленський.
Детальніше про події у Мінському процесі читайте у публікації "Ми спробуємо, якщо у Мінська взагалі є шанси": що відбувається у переговорах по Донбасу.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Угорщина подала позов до Суду ЄС проти відмови від російського газу
Кошта скликає лідерів ЄС на позачерговий саміт 12 лютого
Покращити керованість автомобіля та зробити його чутливішим на дорозі: реальність чи міф?
Чи допоможе крем для обличчя зменшити видимість зморшок та підвищити пружність шкіри?
Глава МЗС Чехії каже, що ігноруватиме президента на тлі загострення конфлікту
Глава МЗС Італії розповів, що думає про ідею прискореного вступу України в ЄС
Зеленський: без зустрічі трьох лідерів неможливо домовитись з територіальних питань
Шмигаль пояснив причини масштабного блекауту в Україні та Молдові
Де читати актуальні новини в Україні
Глава МЗС Литви написав МКС щодо нових ордерів для росіян за атаки на енергетику України