передплата Українською | In English

19 травня

Рада ЄС затвердила програму підтримки зайнятості обсягом 100 мільярдів євро

Поділитися:

Рада ЄС затвердила тимчасову програму підтримки зайнятості обсягом 100 млрд євро у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією коронавірусу.

Рада ЄС затвердила тимчасову програму підтримки зайнятості обсягом 100 млрд євро у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті.

Рада ЄС затвердила програму SURE - програму підтримки зайнятості у країнах ЄС в умовах кризи, спричиненої епідемією коронавірусу.

Програма передбачає надання країнам-членам позик на вигідних умових загальним обсягом до 100 млрд євро для фінансування національних програм підтримки зайнятості, а також впровадження пов’язаних з охороною здоров’я заходів на робочих місцях.

Це один із трьох механізмів, передбачених у рамках пакету обсягом €540 млрд євро, погодженого міністрами фінансів 9 квітня 2020 року та схваленого лідерами ЄС 23 квітня.

"Пандемія коронавірусу стала винятковим викликом для ЄС… Ця програма є життєво необхідною "страховою сіткою" для захисту робочих місць і працівників. Вона забезпечить наявність у країн-членів необхідних засобів для фінансування заходів, спрямованих на подолання безробіття і втрати доходів, та деяких заходів у сфері охорони здоров’я", - зазначив заступник прем’єр-міністра - міністр фінансів Хорватії Здравко Марич.

Для фінансування позик, Єврокомісія здійснюватиме запозичення на фінансових ринках від імені ЄС. Позики у рамках програми SURE будуть підкріплюватися бюджетом ЄС та гарантіями від країн-членів ЄС відповідно до їхньої частки у валовому національному доході ЄС. Загальний обсяг гарантій складатиме 25 млрд євро.

Програма стане доступною після того, як усі країни-члени нададуть свої гарантії.

Інструмент буде діяти до 31 грудня 2022 року. За пропозицією ЄК, Рада ЄС може продовжити цей період, якщо того вимагатиме економічна ситуація.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата