Ср, 08 квітня 2020

Держпідтримку АПК в оновленому проєкті бюджету буде збережено — міністр 

Кабінет міністрів планує зберегти в оновленому проєкті державного бюджету на 2020 рік держпідтримку для аграріїв.

Кабінет міністрів планує зберегти в оновленому проєкті державного бюджету на 2020 рік держпідтримку для аграріїв.

Про це повідомив міністр економіки Ігор Петрашко під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

"У бюджеті збережено підтримку аграріїв, що даватиме ефект мультиплікатора, а також збереження робочих місць і створення нових", - сказав він.

Читайте також: Країна без "антикризового" плану: чому Рада провалила голосування за бюджет

Нагадуємо:

Раніше, народний депутат Олексій Гончаренко повідомляв, що у новій версії бюджета підтримку АПК зменшать на 1,5 мільярда гривень.

Як повідомлялося, у бюджеті України на 2020 рік закладено 4 млрд грн на фінансову підтримку сільгоспвиробників.

У першій чернетці змін до бюджету, у планах Кабміну було припинити підтримку на 2020-й рік. Проте усі фракції та групи виступили з критикою цих змін. Згодом уряд змінив параметри нової версії бюджету, однак Рада провалила голосування.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Білий дім: Трампу та Україні розповіли про переговори в Кремлі Сьогодні, 04 грудня

Сибіга розповів, як ЄС може посилити економічний тиск на Росію навіть в обхід Угорщини Вчора, 03 грудня

Сибіга повідомив про запрошення делегації України на переговори до США Вчора, 03 грудня

У Польщі кажуть, що від рішення про фінансування України "залежить доля війни" Вчора, 03 грудня

Фон дер Ляєн оголосила два рішення щодо фінансування України у 2026-27 роках Вчора, 03 грудня

ЄС профінансує дві третини фінансових потреб України у наступні два роки Вчора, 03 грудня

В Італії вважають участь у програмі НАТО щодо закупівлі зброї США для України "передчасною" Вчора, 03 грудня

Країни НАТО проти підриву суверенітету України щодо її права на вступ до альянсу – Сибіга Вчора, 03 грудня

ЄК у середу презентує офіційну пропозицію, як передати Україні заморожені активи РФ Вчора, 03 грудня

"Ми не сприймемо нову Ялту". Норвегія пояснила очікування від переговорів з Кремлем Вчора, 03 грудня