Кінцевий успіх земельної реформи визначать участь юридичних осіб в обігу сільгоспземлі та проведення своєчасного референдуму щодо участі іноземців.
Кінцевий успіх земельної реформи визначать участь юридичних осіб в обігу сільгоспземлі та проведення своєчасного референдуму щодо участі іноземців.
Про це в коментарі "Інтерфскс-Україна" заявив регіональний менеджер IFC (входить в структуру Світового банку) в Україні, Молдові та БІлорусі Джейсон Пеллмар.
"Саме реалізація участі юридичних осіб в обороті земель для посилення конкуренції, послаблення обмежень на кількість землі для купівлі та своєчасне проведення референдуму щодо участі в ринку іноземців будуть визначати кінцевий успіх реформи та її вплив на економіку України", - сказав Пеллмар.
Нагадаємо:
31 березня Верховна Рада ухвалила закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. За це рішення проголосувало 259 народних депутатів.
Голоси дали зокрема політичні партії експрезидента Петра Порошенка і Святослава Вакарчука.
Документ передбачає скасування з другого півріччя 2021 року дії мораторію на продаж аграрної землі.
Знати більше: Зеленський vs Коломойський: битва за МВФ, в якій загинула монобільшість
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: Трамп відмовив Зеленському у додаткових перехоплювачах для Patriot
Зеленський доручив урядовцям підготувати "програму прискореного вступу" України у ЄС
Зеленський назвав три пріоритети для України у співпраці з ЄС
У Зеленського заявили про переможне рішення суду у Швеції щодо підсанкційного судна Caffa
Зеленський звільнив посла України в Австрії
Зеленський звільнив Стефанішину з посади посла в США
Стефанішина: рішення піти з посади посла у США було моїм
У Польщі висунули звинувачення 18-річному українцю після нападу у Вроцлаві
Корецький: без злагодженої роботи уряду і Ради не буде руху до ЄС
Зеленський розповів, як і з ким веде переговори про майбутню антибалістичну систему "Фрея"