Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що через карантинні обмеження бюджет Києва втрачає 1,6 мільярда на місяць.
Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що через карантинні обмеження бюджет Києва втрачає 1,6 мільярда на місяць.
Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".
"Втрати 1,6 мільярда. Ми підрахували попередньо. Попередньо. Це не остання цифра. Так, дійсно, місто втрачає. Так, дійсно, на сьогодні не тільки Україна втрачає, а й всі країни зараз рахують збитки, які обраховуються трильйонами доларами тільки у США", - заявив очільник столиці.
Також мер Києва повідомив, що Київрада на засіданні переглянула бюджет і вирішила додатково виділити 894 млн на медичну галузь.
"Це додаткові гроші на зарплати працівникам медичної сфери, особливо інфекційних відділень, від 5 до 10 тисяч гривень додатково до зарплати. Вкрай важливо підтримати тих людей, які знаходяться сьогодні на передовій. І вони повинні отримувати нормальну зарплату", - зазначив він
Читайте також:
Міський голова Києва Віталій Кличко зазначив, що у столиці через обмежувальні заходи з протидії коронавірусу півмільйона киян вимушено взяли відпустки за свій рахунок.
Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу.
За умов жорсткого карантину, у 57% українців закінчаться гроші на життя через чотири тижні або менше, 6,9% мають збережень на кілька днів, 6,3% - на півроку або більше.
Згідно макропрогнозу розміщеному у постанові уряду рівень інфляції зросте до 11,6%, а ВВП впаде на 4,8%.
Прогноз середньої зарплати - 10 706 грн. Рівень безробіття складе 9,4%.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що у разі зниження захворюваності на початку травня на роботу зможуть вийти люди працездатного віку.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Олександр Усик - Ріко Верхувен: Місматч року чи новий тренд у великому спорті?
Як прийняття нового Цивільного кодексу вплине на ринок авто: думка експерта
У Британії перепросили за "незграбне" рішення щодо санкцій проти РФ
Вучич розповів про розмову із Зеленським та підтвердив візит української делегації
ЄС та Україна домовились щодо "макрофіну" на 8,35 млрд євро у рамках кредиту на 90 млрд
ЗМІ: до нового "мініпакета" санкцій проти Росії може потрапити патріарх Кирил
Сибіга розповів про початок консультацій з Угорщиною щодо питання нацменшин
У партії влади попереджають, що вступу до ЄС не буде до завершення війни
FT: Сі сказав Трампу, що Путін може пошкодувати про вторгнення в Україну
В ОП розповіли, скільки грошей вдалось залучити до програми закупівлі зброї США для України