Про що всі говорили на вихідних.
Про транспорт. У Києві з 23 березня громадським транспортом зможуть користуватися лише окремі категорії працівників.
Про прогнози. Переглянутий базовий сценарій інвесткомпанії Dragon Capital передбачає у 2020 році скорочення ВВП на 4% і девальвацію гривні до 30 грн/дол.
Про Коболєва. Кабмін підтримав пропозицію наглядової ради "Нафтогазу" продовжити повноваження голови правління компанії Андрія Коболєва на 4 роки.
Про роботу банків. Українська банківська система змінює свою роботу через коронавірус та карантинні норми.
Про гроші на боротьбу з коронавірусом. Всесвітня організація охорони здоров'я, ЮНІСЕФ, програма розвитку ООН та МОЗ розробляють для України два плани допомоги у боротьбі з коронавірусом із бюджетом близько 58 мільйонів доларів.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Угорщина вперше засудила Росію, Трамп у Китаї, розпад коаліції у Латвії: новини дня
У Латвії розпалася урядова коаліція
Посол ЄС розповіла про своє ставлення до справи Єрмака
Дві країни ЄС спростували дані журналіста про їхню позицію щодо відкриття кластерів з Україною
Зеленський прибув у Румунію
Джерела: відкрити перший кластер для України у травні 2026 року - нереально
ЄС офіційно повідомив Раду Європи про намір приєднатися до угоди про Спецтрибунал
Пентагон відправив військових в Україну для вивчення застосування дронів
Греція на зустрічі в ЄС заявила про впевненість у тому, що знайдений дрон – український
"Червоні лінії" України, новий уряд Угорщини, підготовка угоди про дрони з США: новини дня