Франція анонсувала низку заходів для пом’якшення наслідків пандемії коронавірусу для економіки.
Франція анонсувала низку заходів для пом’якшення наслідків пандемії коронавірусу для економіки.
Як інформує "Європейська правда" з посиланням на Euractiv, про це повідомив міністр економіки Франції Бруно Ле Мер.
"Йде війна з коронавірусом, і це також економічна та фінансова війна, у якій мають бути задіяні всі наші сили. ..", - зазначив він у повідомленні у Twitter.
Урядовий план передбачає залучення 345 мільярдів євро. З них 300 мільярдів - для державного гарантування кредитів підприємств, особливо малого та середнього бізнесу, ще 45 мільярдів - для прямої допомоги підприємствам. 2 мільярди виділять на підтримку мікробізнесу.
Це входить у пакет заходів для боротьби із коронавірусом, оголошений президентом Франції Еммануелем Макроном.
Для підприємств також планують скасувати чи відтермінувати сплату соціальних внесків, щоб не допустити їхнього банкрутства внаслідок зупинки чи суттєвого сповільнення виробництва.
За оцінками французького уряду, внаслідок пандемії коронавірусу французька економіка у 2020 році впаде на 1%.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС
WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна
ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін
Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком
Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні
Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових
Квартирный переезд в Киеве