Ср, 18 березня 2020

Кіпр забороняє рейси з України і ще 27 країн через коронавірус

Заборона буде діяти до 30 квітня і стосується рейсів з України, а також Великої Британії, Греції, Росії, Німеччини, Бахрейну, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Єгипту, Естонії, Угорщини, Ірландії, Ізраїлю, Йорданії, Латвії, Лівану, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Катару, Румунії, Сербії, Словаччини, Швеції та Швейцарії.

Уряд Кіпру оголосив про заборону польотів з 28 країн з 3 годині ночі в суботу, 21 березня, в рамках посилених заходів щодо припинення розповсюдження коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Cyprus Mail.

Заборона буде діяти до 30 квітня і стосується рейсів з України, а також Великої Британії, Греції, Росії, Німеччини, Бахрейну, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Єгипту, Естонії, Угорщини, Ірландії, Ізраїлю, Йорданії, Латвії, Лівану, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Катару, Румунії, Сербії, Словаччини, Швеції та Швейцарії.

[L]

Міністр охорони здоров'я Константінос Іоанну оголосив, що протягом найближчих 14 днів будуть дозволені тільки польоти вантажних літаків. Ці заходи будуть переглянуті через два тижні.

Пасажири, які прилетять на Кіпр до суботи, повинні мати медичне свідоцтво про стан здоров'я, видане не пізніше чотирьох днів до прильоту.

Літакам буде дозволено залишати аеропорти з людьми, охочими покинути острів. Також будуть прийматися спеціальні чартери для евакуації туристів.

Людям, які прибувають до суботи, все одно потрібно буде відправлятися в 14-денний карантинний центр, за винятком людей, які подорожують за медичними показаннями, які залишатимуться в ізоляції для продовження лікування.

На Кіпрі підтверджено 49 випадків захворювання на коронавірус, 27 людей заразилися всередині країни.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками Вчора, 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" Вчора, 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку Вчора, 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України Вчора, 06 березня

Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти Вчора, 06 березня

"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною Вчора, 06 березня

Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу Вчора, 06 березня

В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ 05 березня

Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського 05 березня

Зеленський може приїхати на саміт лідерів ЄС у Брюсселі 19 березня 05 березня