Вт, 17 березня 2020

Новини 17 березня: новий міністр економіки, пільги для бізнесу, перенесення земельної реформи

Про що всі говорили сьогодні?

Про нового міністра економіки. Верховна Рада проголосувала за призначення на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

Про пільги для бізнесу. Верховна Рада прийняла у цілому законопроєкт №3220 щодо підтримки підприємців у період карантину через коронавірус.

Про НБУ та готівку. Національний банк спільно з українськими банками налагоджують альтернативну систему доставки готівкової іноземної валюти в Україну.

Про валюту. За 5 робочих днів загальний попит на валюту склав 2,1 мільярда доларів: більша частина була викуплена українськими компаніями, населення викупило 300 мільйонів доларів валюти, нерезиденти - 8 мільйонів.

Про земельну реформу. Верховна Рада перенесла голосування за земельну реформу, очікуючи на підтвердження домовленостей з МВФ про отримання фінансової допомоги щодо подолання наслідків коронавірусу.

Ви хочете дізнатися більше?

Дефолт не врятує, а доб'є українську економіку

Почалися розмови про можливе оголошення стихійного дефолту. Чому цього не варто робити і що може статися з країною у разі такого сценарію? Заява економістів та дослідницьких центрів.

Коронавірус і технологічний сектор: кого вдарило, кого зачепило, а хто скористався кризою

Пандемія вдарила не лише по нафтових, транспортних і туристичних компаніях. Технологічний сектор також зазнав серйозних втрат. Хтось в цій галузі підраховує мільярдні збитки, а для декого відкриваються нові можливості.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський: США поки не перенаправляли зброю для України на Близький Схід Вчора, 28 березня

Зеленський відповів на звинувачення від Рубіо у брехні: "Я показав меншу частину айсберга" Вчора, 28 березня

Фінляндія: замовлена у США зброя має надходити до України  Вчора, 28 березня

Де шукати ланч-бокси зі спіненого полістиролу за доступними цінами Вчора, 28 березня

Яка різниця між дизельними генераторами з мідною та алюмінієвою обмоткою Вчора, 28 березня

Рубіо про гарантії безпеки в обмін на вихід ЗСУ з Донбасу: це брехня Вчора, 28 березня

Дефіцит зброї для ЗСУ, справа про держзраду Фіцо, підпис Трампа на доларах: новини дня Вчора, 28 березня

Поліція Словаччини розслідує справу про державну зраду Фіцо через рішення щодо України 27 березня

ЗМІ: у Трампа попередили союзників про можливі перебої зі зброєю для України 27 березня

Джерело: група експертів ЄС досі чекає у Києві допуску до "Дружби" 27 березня