Ср, 26 лютого 2020

В КМДА розповіли скільки коштував столиці е-квиток

Впровадження електронного проїзного квитка коштувало бюджету Києва близько 504 мільйонів гривень, київська влада наголошує, що ця сума менша порівняно з аналогічними проектами в інших містах України.

Впровадження електронного проїзного квитка коштувало бюджету Києва близько 504 мільйонів гривень, київська влада наголошує, що ця сума менша порівняно з аналогічними проектами в інших містах України.

Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

"Впровадження е-квитка коштувало столиці близько 504 мільйонів гривень. Постачальників техніки та послуг обрали в рамках тендеру через систему публічних електронних закупівель Prozorro.

Витрати на 1 одиницю транспортного засобу в Києві становлять 206 тисяч гривень. Ця сума менша порівняно з аналогічними проектами в інших містах України.

Наприклад, у Львові при загальній кількості 638 одиниць на 1 одиницю транспортного засобу витратили 526,6 тисячі гривень.

А у Харкові, де налічується 451 транспортний засіб, е-квстановлення е-квитка в одному коштувало приблизно 411 тисяч гривень", - повідомив Назаров.

Нагадуємо:

Із 1 квітня Київ переходить на е-квиток для оплати проїзду у всіх видах громадського транспорту.

Проїзний існує в декількох видах: транспортна картка Kyiv Smart Card, одноразовий QR-квиток, картка киянина, а також учнівський і студентський е-квитки.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції Вчора, 22 травня

Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників Вчора, 22 травня

Глава МЗС Естонії: Росія навмисно направляє українські дрони в повітряний простір НАТО Вчора, 22 травня

Сибіга: переговори про вступ України в ЄС за всіма кластерами мають відкрити у червні Вчора, 22 травня

До України їде Світлана Тихановська, яку МЗС називає представницею Білорусі Вчора, 22 травня

МЗС про ідею "асоційованого членства": не можна підміняти справжню мету України Вчора, 22 травня

Артем Ляшанов: Ілюзія контролю у світі великих даних 19 травня

Рютте незадоволений, що лише 6-7 держав Європи активно купують зброю в США для України Вчора, 22 травня

НАТО обговорює пропозицію Естонії про військову підтримку України у розмірі 0,25% ВВП Вчора, 22 травня

Замена уплотнителя на балконной двери - где заказать в Одессе Вчора, 22 травня