Вт, 25 лютого 2020

Керівник "Укренерго" йде з посади — нардеп

В.

В. о голови правління "Укренерго" Всеволод Ковальчук покине державну компанію на наступному тижні.

Про це повідомляє народний депутат Олександр Гончаренко з посиланням на джерела в Кабміні.

"Як повідомляє моє джерело в Кабміні Ковальчук вже прощається з колективом. На наступному тижні він покине компанію. Документи з приводу його звільнення вже підготовлені", - пише нардеп.

Гончаренко повідомляє, що на даний момент невідомо, хто буде виконувати обов’язки голови "Укренерго".

Нагадуємо:

Нещодавно прем'єр міністр Олексій Гончарук заявив, що очікує якнайшвидшого завершення конкурсу на голову "Укренерго".

У лютому заявлялось, що Мінекоенерго очікує, що оператор системи передачі електроенергії НЕК "Укренерго" найближчим часом подасть оновлений прогнозний баланс об'єднаної енергосистеми України, який, зокрема, міститиме зведені до мінімуму обсяги імпорту електроенергії з РФ та Білорусі.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Сьогодні, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Сьогодні, 25 червня

Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою Сьогодні, 25 червня

Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5 Вчора, 24 червня

Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів Вчора, 24 червня

ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення Вчора, 24 червня

Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів Вчора, 24 червня

Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року Вчора, 24 червня

Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня Вчора, 24 червня

В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську 23 червня