Вт, 25 лютого 2020

Керівник "Укренерго" йде з посади — нардеп

В.

В. о голови правління "Укренерго" Всеволод Ковальчук покине державну компанію на наступному тижні.

Про це повідомляє народний депутат Олександр Гончаренко з посиланням на джерела в Кабміні.

"Як повідомляє моє джерело в Кабміні Ковальчук вже прощається з колективом. На наступному тижні він покине компанію. Документи з приводу його звільнення вже підготовлені", - пише нардеп.

Гончаренко повідомляє, що на даний момент невідомо, хто буде виконувати обов’язки голови "Укренерго".

Нагадуємо:

Нещодавно прем'єр міністр Олексій Гончарук заявив, що очікує якнайшвидшого завершення конкурсу на голову "Укренерго".

У лютому заявлялось, що Мінекоенерго очікує, що оператор системи передачі електроенергії НЕК "Укренерго" найближчим часом подасть оновлений прогнозний баланс об'єднаної енергосистеми України, який, зокрема, міститиме зведені до мінімуму обсяги імпорту електроенергії з РФ та Білорусі.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня

Фіцо після зустрічі з Зеленським каже, що має з ним "фундаментально протилежні погляди" 19 червня

Зеленський таки поговорив із Мадяром на саміті ЄС 19 червня

ЗМІ: Макрон та Мерц розкритикували Кошту за контакти з Кремлем 19 червня

Мелоні назвала брехнею заяви Трампа про те, що вона "благала" його про спільне фото 19 червня