Політик і правозахисник Віталій Купрій переконаний, що Порошенко повинен нести відповідальність за дії свого сина.
Політик і правозахисник Віталій Купрій переконаний, що Порошенко повинен нести відповідальність за дії свого сина.
Коментуючи нашумівше відео за участю молодшого сина Петра Порошенка, політик наголосив, що відповідальність за неповнолітнього має нести батько, адже це прояв того, які цінності виховуються в родині.
«Це вже не першій випадок. Він колись носив і футболки з надписами російськими.
Він себе не ототожнює з українською нацією. Це означає, що Порошенко, всі його заклики “віра, мова, армія”, вони всі напускні, що реально у нього в душі нічого такого немає», - наголошує правозахисник.
Купрій також зазначає, що екс-президент не виховує в своїх дітях те, про що так «гучно» говорить, а просто використовує подібні заклики з політичною метою.
«Я про це вже не вперше заявляю, і я вважаю, що відсутність публічної реакції батька на такі події, вказує, що те, про що я говорю, є правда», - резюмував правозахисник.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Вучич: бажаємо, щоб Україна відкрила і закрила всі переговорні кластери на шляху до ЄС
Зеленський уперше прибув до Сербії
У Вучича анонсували перший візит Зеленського до Сербії
Зеленський звільнив трьох послів, які представляли Україну на Балканах
Как работают откатные ворота
Юридична адреса у Києві що обирають малий бізнес і стартапи у 2026 році
ЗМІ: Трамп вимагав пояснень від Гегсета щодо дефіциту боєприпасів
ЗМІ: Трамп відмовив Зеленському у додаткових перехоплювачах для Patriot
Зеленський доручив урядовцям підготувати "програму прискореного вступу" України у ЄС
Зеленський назвав три пріоритети для України у співпраці з ЄС