Пн, 24 лютого 2020

Офіційно: саміт "Східного партнерства" відбудеться 18 червня в Брюсселі

Саміт "Східного партнерства", членом якого є Україна, відбудеться в Брюсселі 18 червня.

Саміт "Східного партнерства", членом якого є Україна, відбудеться в Брюсселі 18 червня.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це розповів представник України при ЄС посол Микола Точицький, спілкуючись у Брюсселі з журналістами.

Точицький констатував, що українська сторона заявила про свою готовність зайняти активну позицію з метою досягнення конкретних прагматичних результатів.

[L]

"Ми хотіли б, щоб програми, які є в рамках "Східного партнерства", були використані для посилення нашого шляху у напрямі європейської інтеграції", - зазначив український дипломат.

Точицький наголосив, що українська сторона хотіла б, щоб усі наявні в рамках співпраці з Європейським Союзом механізми, зокрема закладені в Угоді про асоціацію, у "Східне партнерство" та в інші програми, "служили б доповненням для поглиблення і посилення тих процесів, які є невід’ємними та необхідними для того, щоб наше просування в ЄС мало надійний фундамент".

Як відомо, Київ висловлює готовність до глибшої секторальної інтеграції з ЄС у низці сфер та прагне створення в рамках СхП додаткового формату взаємодії за участю України, Грузії та Молдови.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Спецпосланець Трампа їде до України: візит триватиме тиждень Сьогодні, 11 липня

Трамп каже, що домовився, аби за американську допомогу Україні платив НАТО Сьогодні, 11 липня

Зеленський: участь США в зустрічі "коаліції рішучих" – це сигнал від Трампа Сьогодні, 11 липня

Зеленський: є ідея, щоб послом у США був Умєров – і це вплине на уряд Сьогодні, 11 липня

Зеленський про нові санкції США та ЄС проти Росії: думаю, ми дуже близькі Сьогодні, 11 липня

Мерц: Німеччина готова придбати у США Patriot для України Вчора, 10 липня

"Це тероризм": Зеленський розповів про атаку РФ на Київ і закликав посилити ППО Вчора, 10 липня

Глава Єврокомісії оголосила про створення фонду відновлення України Вчора, 10 липня

Мерц закликав Україну не звертати зі шляху реформ, йдучи до ЄС Вчора, 10 липня

Дональд Туск: відновлення України неможливе без її перемоги у війні Вчора, 10 липня