Пн, 24 лютого 2020

Діаспора за допомогу інтелектуальним та економічним капіталом хоче подвійне громадянство

"Подвійне громадянство — це перше і дуже суттєве питання.

"Подвійне громадянство — це перше і дуже суттєве питання. Я думаю, що багато хто з діаспори в Америці чи в Канаді хотів би отримати українське громадянство, але з тим, що вони не хочуть позбутися свого громадянства, з яким вони народилися. Якщо закон позволить це, результат буде.

Про це розповів позаштатний радник президента України Володимира Зеленського, американський юрист Андрій Мак в інтерв’ю для “Рубрики”.

Зазначимо, що окрім сприяння інвестиціям та допомоги стратегічному розвитку українських стосунків з Америкою, ще одна функція Андрія Мака як радника Зеленського — налагодження зв’язків України з діаспорою.

“Які кроки Україна може чекати від нас тут? Американська і канадійська — дві найбільші діаспори. Канадійська значно більше організована і об’єднана. Було би корисно, щоб ми знайшли між собою спільну ідею, як ми можемо допомогти Україні.

Не тільки культурними вечорами. Допомогти Україні з інтелектуального та економічного капіталу. І є багато, я думаю, ідей. Треба їх всіх з’єднати. І тоді користь може бути”, — також зазначив він.

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: у Німеччині викрили ймовірних шпигунів РФ, що могли готувати напад на виробника дронів Сьогодні, 24 березня

Уряд Молдови схвалив надзвичайний стан в енергетиці, не виключає віялових відключень Сьогодні, 24 березня

Туск гостро розкритикував Навроцького за поїздку до Орбана Сьогодні, 24 березня

У Литві допустили, що дрон, який впав на їхній території, міг бути українським Сьогодні, 24 березня

Лідер опозиції Угорщини обіцяє позбавитись від союзників Орбана у разі перемоги на виборах Сьогодні, 24 березня

Україна представила у Брюсселі план енергетичної стійкості на 5,4 млрд євро Сьогодні, 24 березня

Ле Пен похвалила Орбана за блокування кредиту ЄС для України Сьогодні, 24 березня

Віткофф та Умєров розповіли результати другого дня переговорів у США Вчора, 23 березня

ЗМІ: ЄС виключає Угорщину з делікатних переговорів через побоювання "зливів" Росії Вчора, 23 березня

У Трампа кажуть, що мають піти на ескалацію проти Ірану, щоб домогтись деескалації 22 березня