Перший заступник комітету ВР з питань цифрової трансформації Кіра Рудик заявила, що в Україні Має збільшитись втричі кількість IT-фахівців, а сама галузь повинна приносити в бюджет 13 мільярдів доларів на рік.

Перший заступник комітету ВР з питань цифрової трансформації Кіра Рудик заявила, що в Україні Має збільшитись втричі кількість IT-фахівців, а сама галузь повинна приносити в бюджет 13 мільярдів доларів на рік.
Про це повідомляє Укрінформ.
За даними Рудик, за підсумками 2019 року дохід галузі склав близько 5 млрд дол.
"IT-галузь швидко зростає і на минулий рік, це була вже друга, за експортом, галузь в нашій країні. Ми аграрна країна і у нас є всі шанси, щоб через деякий час стати з аграрної країни технологічною. Що потрібно зробити щоб цього досягти? По-перше, збільшити дохід від експорту до 13 млрд дол на рік ", - заявила нардеп.
За її словами необхідно збільшити кількість фахівців з 160 - 250 тисяч до 650 тисяч осіб. А також влада повинна всіляко стимулювати компанії, а не збільшувати IT-податки.
Нагадаємо:
Міністерство економіки оприлюднило статтю майбутнього трудового кодексу у якій визначаються трудові відносини, у нинішньому законодавстві такий пункт відсутній. Нововведення можуть вплинути на легальність айтішників, які працевлаштовані як ФОПи.
Читайте також: Здобутки "влади ФОПів": що зміниться для малого бізнесу в новому році
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: у разі перемоги Орбана у ЄС планують серйозну розмову про його майбутнє
Де Вевер пояснив, що мав на увазі під "нормалізацією стосунків" з Росією
Іспанія цьогоріч надасть підтримку Україні на мільярд євро
ЗМІ: Росія розширила підтримку Ірану розвідданими у протистоянні зі США та Ізраїлем
Зеленський розпочав візит до Іспанії, де має зустрічі з прем'єром і королем
Словаччина не вірить обіцянці України відновити "Дружбу" за шість тижнів
Що насправді хоче жінка, коли каже «мені нічого не треба»
Зеленський обговорив з Рютте розширення масштабів закупівлі зброї США для України
У НАТО відмовили Трампу, перевірка їде на "Дружбу", ЄС відкрив усі кластери Україні: новини дня
Україна та Британія підписали декларацію про посилення військової співпраці