В січні 2020-го року на зовнішні ринки було поставлено сільськогосподарську продукцію на суму 1,98 млрд дол, що на 14% більше, ніж за аналогічний період 2019-го року.
В січні 2020-го року на зовнішні ринки було поставлено сільськогосподарську продукцію на суму $1,98 млрд, що на 14% більше, ніж за аналогічний період 2019-го року.
Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у Facebook.
Згідно з повідомленням міністерства, з загального експорту України, частка аграрної продукції становить 48%. Основною часткою аграрного експорту є зернові та олійні культури (48% і 23% відповідно)
"Однак ми поступово збільшуємо обсяги постачань готової, нішової та органічної продукції", - наголосив заступник міністра економіки Тарас Висоцький.
До ТОП-5 країн, які найбільше імпортували українську сільськогосподарську продукцію за звітний період, увійшли Китай (10,2%), Єгипет (10,1%), Іспанія і Нідерланди (по 8,0%), Туреччина (6,6%).
Дані ІАЕ. Візуалізація - ЕП
Нагадаємо:
Потіснивши на третє місце Індію, яка три роки поспіль утримувала перше місце, лідерство у топ-10 найбільших імпортерів української агропродукції у 2019 році виборов Китай.
Рівень рентабельності вирощування проса в сільськогосподарських підприємствах за підсумками 2019 року становитиме 47,2%. Це найвищий показник серед усіх основних видів сільськогосподарської продукції.
Аграрний сектор зможе отримати державну підтримку з квітня 2020-го року, зазначається, що 80% виплат відбудеться у другому півріччі.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: без зустрічі трьох лідерів неможливо домовитись з територіальних питань
Шмигаль пояснив причини масштабного блекауту в Україні та Молдові
Де читати актуальні новини в Україні
Глава МЗС Литви написав МКС щодо нових ордерів для росіян за атаки на енергетику України
Наступне засідання "Рамштайну" пройде 12 лютого
Найкращі пропозиції на RTX 50-серію в Україні зараз (січень 2026): де брати RTX 5060 Ti, 5070 Ti та 5080 без переплати
Як пил і волога впливають на гальма без захисного кожуха?
Зеленський описав шлях швидкого вступу України в ЄС та пояснив заяви про 2027 рік
Зеленський розповів, що Україна знає про російську "формулу Анкориджа"
Зеленський пояснив, що "наїхав" на Європу у Давосі через проблеми з ракетами для ППО