Ср, 19 лютого 2020

Володимир Литвин: Україна невдовзі може сама визнати Крим російським. ВІДЕО

Продаж землі - це не реформа, а контрреволюція.

Продаж землі - це не реформа, а контрреволюція. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA заявив екс-спікер Верховної Ради України Володимир Литвин.

За словами нашого співрозмовника, багато розуму не треба, щоб розпродати те, що є. Але таким чином влада втягне Україну в такі конфлікти, з яких вийти вже буде не можливо.

«Ті ж «слуги народу» не розуміють того, що земля – це не тільки економічна категорія в Україні, це насамперед душа українства», - зауважує Володимир Литвин.

«Зрозуміло ж, що заявки про те, що іноземці не зможуть купувати української землі вони абсолютно ілюзорні і не відповідають практичним реаліям, бо сьогодні ніхто не знає, хто являється кінцевим бенефіцеаром тих величезних компаній і кредитних устнов», - додає політик.

На думку екс-спікер Верховної Ради, треба звернути увагу і на те, що коли суспільні настрої засвідчили абсолютне тотальне несприйняття того, що було прямо записане право іноземців на володіння українськими землями, то відразу ж з’явився закон про спрощення прийняття в громадянство України.

«Цим переслідується дві мети: перша – це отим людям з нової влади, які випадково очолили величезні ділянки виконавчої влади або стали членами парламенту, легалізувати їхній статус, бо в них по декілька паспортів; а друга – це те, що багато іноземців виявлять бажання стати громадянами України на певний момент для того, щоб отримати українську землю», - розтлумачує наш співрозмовник.

Володимир Литаин акцентує увагу на рішенні щодо норми про спадкоємство громадянства УНР.

За словами політика, це ж просто фактичне визнання того, що Крим не належить Україні, бо до складу УНР Крим не входив і територія України на той момент була значно меншою.

Тому, на думку нашого співрозмовника, для тих, хто хоче бути на державній службі, треба проводити не конкурси, в яких виграють ті, хто повинен виграти, а треба ввести простий іспит на знання Конституції, української мови і знання історії хочаб на рівні короткого курсу.

«Тоді б менше пропонували б дурниць у Раді, які і у жодні ворота не влізуть», - резюмував екс-спікер Верховної Ради України Володимир Литвин.

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата