Ср, 12 лютого 2020

Нові обов’язки Єрмака: політолог розповів про «долю» Нормандської зустрічі

Володимир Зеленський часто повторює, що його мета - мир, але мир і капітуляція - це різні речі.

Володимир Зеленський часто повторює, що його мета - мир, але мир і капітуляція - це різні речі. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів кандидат політичних наук, політичний експерт, журналіст Євген Магда.

Коментуючи зміну голови Офісу президента і можливий вплив цієї події на зовнішню політику України, наш співрозмовник зазначає наступне: «Взагалі в українському суспільстві роль керівника президентської канцелярії гіпертрофована.

І вона в даному випадку гіпертрофована ще й через високий рейтинг Зеленського, через те, що всі навколо нього витанцьовують і думають, як йому краще сподобатися».

«Я думаю, що оскільки Андрій Ермак вів перемовини з Росією, він і буде їх продовжувати. Навряд чи у президента така велика кількість довірених осіб, що він зможе так от все поділити, захопити і використати максимально раціонально», - зазначає аналітик.

В той же час, додає політолог, Нормандська зустріч не залежить від персоналії керівника Офісу президента.

«Нормандська зустріч залежить від того, чи захоче брати в ній учать Путін. Якщо ми проаналізуємо ситуацію, починаючи з грудня минулого року, з останньої Нормандської зустрічі, то я не бачу жодної позитивної динаміки в діях Росії.

Тому, чесно кажучи, я розумію, що у нас Володимир Зеленський часто повторює, що його мета - мир, але мир і капітуляція - це різні речі», - резюмував Євген Магда.

from-ua.com

Останні новини

Зеленський розповів, як і з ким веде переговори про майбутню антибалістичну систему "Фрея" Сьогодні, 03 серпня

Ставки на NBA: поиск вашего пути к прибыльности Сьогодні, 03 серпня

Зеленський: Україна готує ще 15 дронових угод з державами-партнерами Сьогодні, 03 серпня

Новые функции современных телевизоров Сьогодні, 03 серпня

МЗС України веде справу директора CEO Club, затриманого в Польщі "за крадіжку велосипедів" Вчора, 02 серпня

Сибіга про пекельну ніч у Києві: терміново потрібні додаткові системи ППО і перехоплювачі 01 серпня

Сибіга: Україна виявила пропагандистську кампанію Росії, пов’язаною з кризою в Сеуті 31 липня

Італія призупиняє дію Шенгенської угоди з Іспанією 31 липня

Українські рятувальники вирушили до Франції гасити лісові пожежі 31 липня

У Польщі кажуть, що Україна надала "конкретну пропозицію" щодо передачі МіГ-29 31 липня