Ср, 12 лютого 2020

У держсекретаря Мінінфраструктури провели обшуки – ЗМІ

У кабінеті державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака проходили обшуки

У кабінеті державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака проходили обшуки.

Цю інформацію LIGA.net підтвердило джерело у відомстві.

Більше жодних подробиць джерело не повідомило.

Галущак обіймає посаду держсекретаря Мінінфраструктури з січня 2017 року. До цього він працював в НАК "Нафтогаз України", був радником керівника ЗАТ "Укргаз-енерго", працював директором інвестиційного департаменту "Укрзалізниці" в 2016-2017 роках.

У листопаді 2019 року відставки Галущака вимагала звільнена з посади заступниці міністра інфраструктури Олександра Клітіна, звинувативши його в причетності до схем на УЗ.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій відповів тоді, що питань до Галущака немає.

Як відомо, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян був здивований результатами конкурсу на посаду держсекретаря міністерства, згідно з яким переможцем став Андрій Галущак, юрист Владислава Каськіва.

"Проблема "галущаків" в тому, що вони намагаються вибудувати ще одну систему всередині непрацюючого держапарату. Це дуже небезпечно", - заявив тоді ексміністр.

"На посади призначають не професійних, а залежних людей, рекомендованих напівкримінальними угрупованнями", - заявив тоді Омелян.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" Сьогодні, 30 травня

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула Вчора, 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований Вчора, 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро Вчора, 29 травня

Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном Вчора, 29 травня

Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО Вчора, 29 травня

Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона Вчора, 29 травня

Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів Вчора, 29 травня

Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА Вчора, 29 травня

Зеленський: Україна закупить винищувачі Gripen коштом кредиту ЄС на 90 млрд євро 28 травня