передплата Українською | In English

11 лютого

Політолог про відставку Богдана: йде боротьба за доступ до тіла президента

Поділитися:

Якщо відбудеться відставка, це не залишить Зеленського білим і пухнастим.

Якщо відбудеться відставка, це не залишить Зеленського білим і пухнастим. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів політолог, голова Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Коментуючи чутки про відставку Андрія Богдана, наш співрозмовник зауважує наступне: «Насправді все буде залежати від однієї людини — від Володимира Зеленського, мається на увазі прийняття рішення».

«Ці чутки, які з'являються, вони не будуть вартувати нічого, якщо на них не відповість Володимир Зеленський. Друге. Безумовно, в команді Зеленського йде боротьба за доступ до тіла президента, це очевидно, це вже видно неозброєним оком», - додає Віталій Бала.

На думку політолога, чи зможуть вони переконати президента, щоб відправити у відставку Богдана, це тільки покаже час. Але проблема полягає в іншому.

Насправді, гадає Бала, нема сенсу відправляти Богдана у відставку, бо він останнім часом фактично зник з інформаційного простору.

«Коли він був занадто багато і дуже багато було негативу з цього приводу у відношенні щодо нього, так і до Зеленського, можливо, і треба це було зробити, щоб весь цей негатив пішов разом з відставкою Богдана. Зараз, якщо відбудеться відставка, це не залишить Зеленського білим і пухнастим, то технологічно нема зараз сенсу відправляти його у відставку», підкреслює аналітик.

«Відправляти радників у відставку треба тільки тоді, коли досягає критичної маси негатив, для того, щоб позбавитися цього негативу, відправляють у відставку главу Офісу, потім главу уряду і останнє — передчасні вибори парламентські. Тому технологічно сенсу немає це робити, але, знов-таки, все буде залежати від якихось певних домовленостей», - зауважує Віталій Бала.

За словами нашого співрозмовника, не виключено, що, можливо, Богдан і сам вже не хоче працювати, є й такий варіант.

«Можливо, він вже проситься сам, але Зеленський його не відпускає. Бо ми пам'ятаємо, що на самому початку всі близькі соратники президента визнавали, що Богдан серед них найбільше має досвід якраз у сфері управління державою, він працював десь там, на відміну від інших. Навряд чи, що ці інші щось краще будуть робити.

Хто буде наступником? Серед тих, кого називають, сумнівно, що вони покращать роботу Офісу, враховуючи те, що у них немає ніякого досвіду, і те, що вони роблять, виглядає аматорським, м'яко кажучи», - резюмував наш співрозмовник голова Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

"Цей рік буде кращий" — Милованов спрогнозував зростання ВВП у 2020 році Сьогодні, 24 лютого

Україна і Угорщина обговорили лібералізацію автоперевезень та прикордонну інфраструктуру Сьогодні, 24 лютого

Хмара: Це така підла технологія Зеленського Сьогодні, 24 лютого

Діаспора за допомогу інтелектуальним та економічним капіталом хоче подвійне громадянство Сьогодні, 24 лютого

Нардеп від "Слуги народу": Люди, які раніше прийшли до влади на крові, не зупиняться ні перед чим Сьогодні, 24 лютого

Фаріон: Іде повна і жахлива англізація Сьогодні, 24 лютого

Сенсація від Трампа: Президент США хоче, щоб Україна з Росією помирились Сьогодні, 24 лютого

Великобританія введе нові паспорти після Brexit Вчора, 23 лютого

Новини вихідних: прибуткові напрямки УЗ, запуск "Дія. Бізнес" та вплив коронавірусу Вчора, 23 лютого

За 2019 рік дохід IT-галузі склав 5 мільярдів доларів — нардеп Вчора, 23 лютого