Президент США Дональд Трамп запропонує скоротити мільярди доларів зовнішньої допомоги у своєму бюджеті на 2021 фінансовий рік, одночасно домагаючись збільшення коштів для протидії економічним загрозам з боку Китаю і Росії.

Президент США Дональд Трамп запропонує скоротити мільярди доларів зовнішньої допомоги у своєму бюджеті на 2021 фінансовий рік, одночасно домагаючись збільшення коштів для протидії економічним загрозам з боку Китаю і Росії.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.
Трамп вже намагався в своїй бюджетній пропозиції в минулому році скоротити іноземну допомогу, але зіткнувся з різким опором з боку Конгресу і не здобув перемоги.
Його останній бюджет, який буде опубліковано в понеділок, є планом його пропозицій щодо витрат, які навряд чи будуть прийняті, особливо в рік виборів.
Трамп прагне скоротити іноземну допомогу на 21% в пропозиції, яка передбачає $44,1 млрд в майбутньому фінансовому році в порівнянні з $55,7 млрд в 2020 фінансовому році.
[L]
Згідно з новою пропозицією, обсяг допомоги Україні залишиться на рівні 2020 року.
Також Трамп проситиме про збільшення фінансування для американської Міжнародної Фінансової Корпорації розвитку (DFC) до $700 млн у порівнянні з $150 млн у попередньому році.
DFC була створена в значній мірі для протидії зростаючому економічному впливу Китаю.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня
У НАТО прокоментували заміну Сирського на Драпатого на посаді головкома ЗСУ
У Молдові затвердили новий уряд на чолі з Тофаном
Новий глава МЗС Британії першу розмову на посаді провів із Сибігою
Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами"
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч
Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці