Президент США Дональд Трамп звільнив посла в ЄС Гордона Сондленда, який свідчив проти нього під час розгляду в Палаті представників питання імпічменту.

Президент США Дональд Трамп звільнив посла в ЄС Гордона Сондленда, який свідчив проти нього під час розгляду в Палаті представників питання імпічменту.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на New York Times.
Окрилений власним виправданням у Сенаті і повний рішучості завдати удару у відповідь, Трамп розпорядився, щоб Гордон Д. Сондленд, засновник готельної мережі, яка пожертвувала $1 млн на інавгураційний комітет президента, був відкликаний з поста посла в Європейському Союзі.
Кількома годинами раніше він звільнив радника із національної безпеки підполковника Александра Віндмана, який також свідчив у розслідуванні імпічменту.
Сондленд зважено сприйняв свою відставку, підтвердивши, що його звільнили без будь-яких заперечень.
[L]
"Сьогодні мені повідомили, що президент має намір негайно відкликати мене з посади посла Сполучених Штатів в Європейському Союзі", - сказав він у заяві через кілька годин після звільнення підполковника Віндмана.
"Я вдячний президенту Трампу за надану мені можливість служити, держсекретареві Помпео за його послідовну підтримку і винятковим і відданим професіоналам в Місії США при Європейському Союзі" - заявив Сондленд.
Сондленд і Віндман були ключовими свідками на слуханнях щодо імпічменту Палати представників. Сондленд, який був глибоко залучений в зусилля зі створення тиску на Українуз метою розслідування проти супротивників Трампа, свідчив, що "ми слідували вказівкам президента" і що "всі були в курсі". Підполковник Віндман, який був присутній під час телефонної розмови Трампа з президентом України 25 липня, свідчив, що це було "непристойно для президента" змушувати іноземну країну розслідувати справу політичного опонента.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін
Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком
Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні
Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових
Квартирный переезд в Киеве
Пральна машина не нагріває воду: як це впливає на якість прання і ваше здоров'я