Пт, 07 лютого 2020

Новини 7 лютого: експорт електроенергії, земельні правки, нафта і газ

Про що всі говорили сьогодні?

Про земельні правки. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що Верховна Рада буде голосувати за законопроект про продаж земель сільськогосподарського призначення в другому читанні у середині квітня.

Про експорт електроенергії. Нацкомісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики та компослуг закріпила в Кодекс системи передачі зобов'язання експортерів електричної енергії оплачувати тариф на передачу.

Про нафту і газ. У 2019 році видобуток газу в Україні зменшився на 1,4%, а видобуток нафти збільшився на 5,7%. Також 7-го лютого, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявив, що уряд незадоволений видобутком газу від Нафтогаза.

Про коронавірус. В НБУ заявили, що існує ризик того, що спалах китайського коронавірусу матиме довгострокові наслідки для української економіки і призведе до скорочення експорту і зниження привабливості боргових цінних паперів.

Про зростання ВВП. Споживча інфляція більшу частину 2020 року перебуватиме нижче цільового діапазону 5% ± 1 в. п. , водночас економічне зростання поступово прискорюватиметься - до 3,5% у 2020 році та 4% у 2021-2022 роках.

Ви хочете дізнатися більше?

Держава в смартфоні стартувала: як працюватиме додаток "Дія" і чи варто переживати за безпеку

6 лютого президент і прем'єр презентували додаток державних онлайн-послуг "Дія". Що потрібно знати про мобільний додаток, як він працюватиме, якими послугами можна буде скористатись через нього, і чи безпечно це.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Трамп розповів про переговори з Зеленським на саміті G7 Сьогодні, 16 червня

Сибіга розповів Рубіо про удари РФ і успіхи України на полі бою Сьогодні, 16 червня

Британія виділить кошти на підтримку роботи АЕС в Україні Сьогодні, 16 червня

Україна може відкрити решту переговорних кластерів з ЄС 14 липня Сьогодні, 16 червня

Функціональні гриби та сучасний інтерес до натуральних продуктів Сьогодні, 16 червня

ЄС офіційно відкрив перший кластер переговорів про вступ із Молдовою Сьогодні, 16 червня

Зеленський полетить на саміт G7 знову з Кишинева замість Польщі Сьогодні, 16 червня

Трамп заявив, що Путін і Зеленський "відкриті" щось зробити щодо війни в Україні Сьогодні, 16 червня

Зеленський заявив, що пропонував зустріч з Путіним на саміті G7 Вчора, 15 червня

Україна вимагає міжнародної відповіді на російський удар по Києво-Печерській лаврі Вчора, 15 червня