Пт, 24 січня 2020

Журналіст: Мовний закон може надати Росії новий шанс загарбати Украиїну. ВІДЕО

Скасування закону Ківалова-Колісниченка спровокувало війну на Донбасі.

Скасування закону Ківалова-Колісниченка спровокувало війну на Донбасі. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA заявив громадський діяч, журналіст Олесь Доній.

"Законодавством може бути регламентовано взаємовідносини між державою і громадянином, а спілкування між самими людьми воно ніким не регламентується. Тому Украина проходила непростий процес в законотворенні в мовній площині, тому що мова для українців більше аніж лише засіб мовлення", - вважає журналіст.

На думку нашого співрозмовника, українська мова завжди була питанням в Україні маніпулятивним. І закон Кивалова-Колисниченко був справедливо розкритикований і став одним із негативних міфів режиму Януковича. Його ж скасування Росія використала для посилення своєї агітаційної кампанії в тих регіонах, де мала вплив, тобто у Кріму та на Донбасі.

«Саме тому мовне законодавство використовується не лише для регламентації, а і для самих справжній ідейних воїн, як таке собі ідеологічне протистояння», - зауважив журналіст.

«Новий закон повинен буди перш за все м’який, тому над ним треба ще довго працювати, аби РФ знову не використала його проти Украхни», - резюмував громадський діяч Олесь Доній.

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії Сьогодні, 13 січня

Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення Вчора, 12 січня

Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас Вчора, 12 січня

До Києва прибув глава МЗС Норвегії Вчора, 12 січня

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн Вчора, 12 січня

ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії 11 січня

ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа  11 січня

Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією 10 січня

Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні 10 січня

Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався  09 січня