Президент Європейської ради Шарль Мішель і президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн 24 січня у Брюсселі підписали угоду про вихід Британії з Європейського союзу.
Президент Європейської ради Шарль Мішель і президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн 24 січня у Брюсселі підписали угоду про вихід Британії з Європейського союзу.
Про це повідомляє "Європейська правда".
"Сьогодні я з Урсулою фон дер Ляєн підписали угоду про вихід Великої Британії", - написав Мішель у своєму Twitter.
Деякі речі неминуче зміняться, але наша дружба збережеться. Ми починаємо новий розділ як партнери і союзники. І я зацікавлений в тому, щоб написати нову сторінку разом", - зазначив він.
Фон дер Ляєн на своїй сторінці написала, що після підписання документа "відкривається можливість його ратифікації Європейським парламентом".
29 січня Європарламент збереться для обговорення і ратифікації угоди.
Британська королева Єлизавета II в четвер підписала законопроєкт про Brexit й таким чином проклала шлях до виходу країни з ЄС наступного тижня.
Британія перестане бути членом Європейського Союзу 31 січня.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Стало відомо, лідери яких держав візьмуть участь у засіданні "коаліції рішучих" у Парижі
Кошта після "коаліції рішучих": ЄС візьме зобов’язання щодо гарантій безпеки для України
Віткофф анонсував продовження переговорів із українською делегацією 7 січня
Саміт "коаліції рішучих" у Парижі почнеться з обіду Зеленського, Макрона та американців
"Ми – наддержава, і будемо так поводитись": у Білому домі окреслили підхід США за Трампа
Глава МЗС Чехії поговорив з послом України, який критикував чеського спікера
Бабіш: посол України порушив дипломатичні звичаї, критикуючи нашого спікера
Зеленський зустрівся з Кулебою: "Радий, що Дмитро - в команді України"
ЄС готує позику на 90 млрд євро для України, перші кошти очікують у 2-му кварталі 2026
Чи варто перейти на Galaxy Watch 6?