Чт, 23 січня 2020

Уряд готує онлайн-реєстр з кількістю українців

Кабінет міністрів планує запустити єдиний реєстр з даними про чисельність населення України.

Кабінет міністрів планує запустити єдиний реєстр з даними про чисельність населення України.

Джерело: брифінг міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета

Пряма мова: "Я сподіваюся, що протягом одного-двох років ми зможемо довести до ладу великий проєкт по запуску Єдиного реєстру українців".

Деталі: За словами урядовця, він буде верифікований і наповнюватися з багатьох інших реєстрів.

З цього реєстру можна буде в будь-яку мить дізнатися чисельність населення в Україні, його статеві й вікові особливості та багато інших подробиць.

Що було раніше: У четвер уряд озвучив дані так званого електронного перепису населення. Згідно з ним, на підконтрольній українському уряду території станом на 1 грудня 2019 року мешкало 37 мільйонів 289 тисяч осіб.

Євген Кізілов, УП

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Угорщина вперше засудила Росію, Трамп у Китаї, розпад коаліції у Латвії: новини дня Сьогодні, 14 травня

У Латвії розпалася урядова коаліція Вчора, 13 травня

Посол ЄС розповіла про своє ставлення до справи Єрмака Вчора, 13 травня

Дві країни ЄС спростували дані журналіста про їхню позицію щодо відкриття кластерів з Україною Вчора, 13 травня

Зеленський прибув у Румунію Вчора, 13 травня

Джерела: відкрити перший кластер для України у травні 2026 року - нереально Вчора, 13 травня

ЄС офіційно повідомив Раду Європи про намір приєднатися до угоди про Спецтрибунал Вчора, 13 травня

Пентагон відправив військових в Україну для вивчення застосування дронів Вчора, 13 травня

Греція на зустрічі в ЄС заявила про впевненість у тому, що знайдений дрон – український Вчора, 13 травня

"Червоні лінії" України, новий уряд Угорщини, підготовка угоди про дрони з США: новини дня Вчора, 13 травня