передплата Українською | In English

22 січня

Троєщина комуністична або як Кличко призначав людину з Адміністрації Януковича керувати Деснянським районом

Поділитися:

Снопков мав би в першій черзі підпадати під «люстрацію»

В березні минулого року, за інтенсивного лобіювання відомого правоохоронним органам депутата Київради Сергія Майзеля та не менш «цікавого» депутата Київради Юрія Зубка, першим заступником голови Деснянської райадміністрації столиці було призначено Сергія Снопкова. На сьогоднішній день, після звільнення Президентом голови РДА Заболотного, Снопков тимчасово виконує обов’язки голови.

Сергій Снопков, вже був знайомий з Деснянською адміністрацією, адже кілька років він був членом Громадської ради при Деснянській РДА та помічником-консультантом депутата Київради від Деснянського району Юрія Зубка. Та нічим примітним та корисним тоді не запам’ятався.

До речі, слід нагадати, за даними ЗМІ, фактично Деснянським районом курує Зубко, інколи до впливових справ долучається Майзель. А Сергій Снопков – підконтрольна керована особа без власного бачення розвитку Троєщини.

Ця трійця й визначає зараз політику РДА з деякими поступками меру Києва Віталію Кличко.

Але давайте повернемось до біографії Сергія Петровича Снопкова, який народився в далекому 1958 році.

Не зважаючи на те, що чиновники районної адміністрації максимально підредагували біографію Сергія Снопкова на офіційному сайті та навіть неодноразово ігнорували й відмовлялись надавати її справжню версію, новий Офіс президента був набагато законослухнянішим та, що головне, абсолютно незаангажованим в даному дивному призначенні.

Тож тепер по-черзі.

Свій «нелегкий» та «тернистий» трудовий шлях Сергій Петрович розпочав у 1978 році з посади тесляра спеціалізованого управління №2 тресту «Криворізьжитлобуд», де пропрацював лише місяць .

Потім цей «кадр» перейшов у «Головкиївміськбуд» домобудівельний комбінат № 1, будівельно-монтажне управління № 3, Домобудівельний комбінат м.

Кривий Ріг, майстер. Там він також не протимався довго. Напевно, зрозумів, що тяжка праця не для нього.

Тож переключився на більш легку сферу діяльності, де треба було здебільшого «працювати язиком» - в Комсомол. Служінню радянській владі Снопков присвятив аж десять років свого життя. Так, згідно з відкритими даними, нинішній тимчасовий керівник Деснянської РДА був інструктором ЦК ЛКСМ України, а також відповідальним організатором Кіровоградського обкому компартії України.

На зорі незалежності Сергій Снопков спробував переключитися на приватний сектор. Та невдало. Зокрема колишній комуніст намагався опанувати банківську діяльність, працюючи в Акціонерному банку «ІНКО».

Але зачепитися там надовго знову цьому діячу не вдалося.

Тож він влаштувався у Торгівельно-енергетичну фірму «Ітера-Енерджи».

Але потім всунувся в Адміністрацію Президента України, а згодом і в Асоціацію платників податків України.

До речі, згідно з трудовою книжкою комуніста Сергія Снопкова, в «Ітера-Енерджи» він числився в 1997-1998 роках.

За рік зробив собі просто карколомну кар’єру: виріс з в. о. генерального директора до генерального директора. Та врешті-решт з компанії його вигнали.

До речі, фірма «Ітера-Енерджи» пов’язана з гучним корупційним скандалом навколо екс-прем’єр міністра Павла Лазаренка, який втік в США й переховується там донині.

Додамо, що Снопков мав би в першій черзі підпадати під «люстрацію» , оскільки працював при Януковичі та обслуговував інтереси Банкової та Сім`ї «кривавого президента».

Перефарбувавшись у «регіонала», Снопков спробував забути своє комуністичне минуле та почав тісно і вірно співпрацювати з Партією регіонів.

Так, в березні 2013 року він був призначений ексочільником Адміністрації Президента України Сергієм Льовочкіним на Банкову та працював там головним консультантом-інспектором відділу Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації президента Януковича.

Незважаючи на трагічні події під час Євромайдану та розстріли сотень мітингувальників, Сергій Снопков прийняв рішення лишитися працювати в Адміністрації президента-втікача та був звільнений вже новим головою Адміністрації Президента Ложкіним в серпні 2014 р.

До речі, після перемоги Майдану за нової влади Сергій Снопков знову спробував перефарбуватися, щоб пристосуватися вже до нової демократичної влади.

Незважаючи на своє комуністичне на «регіоналівське» минуле, йому вдалося пристосуватися до провладної політсили. Зокрема Снопков був помічником депутата від «БПП/Удар», який зрадив мера Кличка, не приходячи на сесії Київради та підтримуючи опонентів.

Відтак дуже дивним виявилося призначення Снопкова на посаду в. о. голови Деснянської РДА. Цього пристосуванця слід було б вже давно усунути від влади та розпочати проти нього низку антикорупційних розслідувань. І перевірити на детекторі брехні.

Можливо, цей комуніст та регіонал/зрадник Кличко до сих пір допомагає оточенню Януковича та Льовочкіна та обслуговує інтереси Росії, як це робили колишні комуністи в окупованому Криму та Донбасі.

Окупація Києва вже також починається?

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

Новини 25 лютого: держшахти, інвестиції, експорт сільгосппродукції Сьогодні, 26 лютого

Найбільша польська газова компанія почне видобуток у Львівській області Вчора, 25 лютого

Керівник "Укренерго" йде з посади — нардеп Вчора, 25 лютого

Зеленський: Якщо борги шахтарям не закриють, уряд не отримає зарплатню Вчора, 25 лютого

Син Порошенко не ототожнює себе з українською нацією Вчора, 25 лютого

Свіжа соціологія показала справжнього лідера серед електорату Вчора, 25 лютого

Новини 24 лютого: корупція в будівництві, найдорожча комуналка, продаж наркотиків для виплати іпотеки 24 лютого

Офіційно: саміт "Східного партнерства" відбудеться 18 червня в Брюсселі 24 лютого

Отакої! Стоимость зарубежных визитов Зеленского возрастет в два раза 24 лютого

"Цей рік буде кращий" — Милованов спрогнозував зростання ВВП у 2020 році 24 лютого