Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.
Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.
Про це заявив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час презентації концепції "зеленого" енергетичного переходу України до 2050 року, повідомляє Укрінформ.
"В Укрвугілля не будуть входити шахти. Компанія створена зовсім для інших цілей - для того щоб продавати вугілля. Більше ні для чого вона не створена - це головний меседж. Це аналог компанії ДП "Держвуглепостач"", - сказав міністр.
Нагадуємо, 20 січня при Міністерстві енергетики та захисту довкілля створили нове держпідприємство - "Укрвугілля".
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Тимчасова повірена США завершує роботу в Україні
Axios: Трамп допустив відмову від "духу Анкориджа"
У Польщі затримали українця, який погрожував Навроцькому в інтернеті
Сікорський про війну в Україні: ініціатива більше не належить РФ
В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду
Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США
Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік