Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.
Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.
Про це заявив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час презентації концепції "зеленого" енергетичного переходу України до 2050 року, повідомляє Укрінформ.
"В Укрвугілля не будуть входити шахти. Компанія створена зовсім для інших цілей - для того щоб продавати вугілля. Більше ні для чого вона не створена - це головний меседж. Це аналог компанії ДП "Держвуглепостач"", - сказав міністр.
Нагадуємо, 20 січня при Міністерстві енергетики та захисту довкілля створили нове держпідприємство - "Укрвугілля".
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки
Фіцо після зустрічі з Зеленським каже, що має з ним "фундаментально протилежні погляди"
Зеленський таки поговорив із Мадяром на саміті ЄС
ЗМІ: Макрон та Мерц розкритикували Кошту за контакти з Кремлем
Мелоні назвала брехнею заяви Трампа про те, що вона "благала" його про спільне фото