Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.
Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.
Про це заявив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час презентації концепції "зеленого" енергетичного переходу України до 2050 року, повідомляє Укрінформ.
"В Укрвугілля не будуть входити шахти. Компанія створена зовсім для інших цілей - для того щоб продавати вугілля. Більше ні для чого вона не створена - це головний меседж. Це аналог компанії ДП "Держвуглепостач"", - сказав міністр.
Нагадуємо, 20 січня при Міністерстві енергетики та захисту довкілля створили нове держпідприємство - "Укрвугілля".
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну
Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5
Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів
ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення
Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів
Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року
Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня
В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську
FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України