Вт, 21 січня 2020

Оржель розповів, чим буде займатися новостворена держкомпанія "Укрвугілля"

Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.

Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.

Про це заявив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час презентації концепції "зеленого" енергетичного переходу України до 2050 року, повідомляє Укрінформ.

"В Укрвугілля не будуть входити шахти. Компанія створена зовсім для інших цілей - для того щоб продавати вугілля. Більше ні для чого вона не створена - це головний меседж. Це аналог компанії ДП "Держвуглепостач"", - сказав міністр.

Нагадуємо, 20 січня при Міністерстві енергетики та захисту довкілля створили нове держпідприємство - "Укрвугілля".

www.epravda.com.ua

Останні новини

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Сьогодні, 25 червня

Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою Сьогодні, 25 червня

Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5 Вчора, 24 червня

Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів Вчора, 24 червня

ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення Вчора, 24 червня

Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів Вчора, 24 червня

Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року Вчора, 24 червня

Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня Вчора, 24 червня

В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську 23 червня

FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України 23 червня