Вт, 21 січня 2020

Оржель розповів, чим буде займатися новостворена держкомпанія "Укрвугілля"

Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.

Державне підприємство "Укрвугілля" буде займатися продажем вугілля, до його складу не будуть входити шахти.

Про це заявив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час презентації концепції "зеленого" енергетичного переходу України до 2050 року, повідомляє Укрінформ.

"В Укрвугілля не будуть входити шахти. Компанія створена зовсім для інших цілей - для того щоб продавати вугілля. Більше ні для чого вона не створена - це головний меседж. Це аналог компанії ДП "Держвуглепостач"", - сказав міністр.

Нагадуємо, 20 січня при Міністерстві енергетики та захисту довкілля створили нове держпідприємство - "Укрвугілля".

www.epravda.com.ua

Останні новини

Тимчасова повірена США завершує роботу в Україні Сьогодні, 28 червня

Axios: Трамп допустив відмову від "духу Анкориджа" Сьогодні, 28 червня

У Польщі затримали українця, який погрожував Навроцькому в інтернеті Вчора, 27 червня

Сікорський про війну в Україні: ініціатива більше не належить РФ Вчора, 27 червня

В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду Вчора, 27 червня

Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США Вчора, 27 червня

Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України 26 червня

Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий 26 червня

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік 26 червня