Пт, 17 січня 2020

Іран передасть чорні скриньки Україні, але згодом - Пристайко

Глава МЗС України Вадим Пристайко повідомив, що Іран готовий передати Україні чорні скриньки з літака МАУ, але після того, як їх на місці опрацює слідча група.

Глава МЗС України Вадим Пристайко повідомив, що Іран готовий передати Україні чорні скриньки з літака МАУ, але після того, як їх на місці опрацює слідча група.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав у п'ятницю з трибуни Верховної Ради в рамках години уряду.

"Вчора пізно ввечері я говорив з іранським міністром закордонних справ, який запевнив, що наразі, оскільки відповідальність за розслідування лежить в першу чергу на владі Ірану згідно з Чиказькою конвенцію, пропонується наступний алгоритм дій: спільна команда з розслідування, іранська, канадська і ми теж приєднуємось до нього, отримує доступ до чорних скриньок на місці. Після цього окремо чорні скриньки іранська сторона готова передати Україні", - повідомив Пристайко.

[L]

"В принципі це відповідає міжнародним нормам, хоча ми все одно вимагаємо віддати нам їх одразу, щоб забезпечити незалежність і об’єктивність розслідування", - додав міністр.

Раніше повідомлялось, що Іран вирішив відправити бортові самописці у Францію. Французьке Бюро розслідування та аналізу безпеки цивільної авіації підтвердило участь у підготовці розшифровки бортових самописців. При цьому зазначалося, що сама розшифровка буде вестися на території України.

Також Пристайко повідомив, що на наступному тижні до України прибуде спеціальний представник уряду Ірану.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський про позику ЄС: важливо, що збереглась привʼязка до репарацій Сьогодні, 20 грудня

Зеленський: США запропонували формат спільних переговорів з Україною і Росією Сьогодні, 20 грудня

ЗМІ: позика Україні обійдеться ЄС у додаткові 3 млрд євро щорічно Сьогодні, 20 грудня

Президент Чехії хотів би, щоб його країна долучилась до фінансування позики для України Вчора, 19 грудня

Орбан про війну Росії проти України: "Не зовсім ясно, хто на кого напав" Вчора, 19 грудня

ЗМІ: Віткофф і Умєров у пʼятницю зустрінуться з радниками з нацбезпеки Європи Вчора, 19 грудня

Зеленський та Навроцький зустрілися у Варшаві Вчора, 19 грудня

Макрон каже, що Європа повинна відновити безпосередню взаємодію з Путіним Вчора, 19 грудня

Фіцо: Словаччина не буде надавати Україні "військових позик" Вчора, 19 грудня

Навроцький не відкидає вирішення питання щодо передачі Україні МіГ-29 Вчора, 19 грудня