Пн, 13 січня 2020

Посол – австрійському міністру: "Північний потік-2" – петля на шиї України

Посол України в Австрії Олександр Щерба виступив із критикою глави австрійського МЗС, який назвав неприйнятними американські санкції проти "Північного потоку-2".

Посол України в Австрії Олександр Щерба виступив із критикою глави австрійського МЗС, який назвав неприйнятними американські санкції проти "Північного потоку-2".

Про це повідомляє "Європейська правда".

У інтерв’ю виданню Die Presse міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що австрійська сторона не сприймає екстериторіальні санкції. За його словами, "Північний потік-2" дозволяє диверсифікувати енергопостачання Європи.

У відповідь український посол порівняв трубопровід із петлею, яка "душить інтереси" України.

"Пане міністр, при всій повазі, "Північний потік-2" впливає на інтереси України так, як петля впливає на дихання. Не дуже хороша ідея прямо зараз ставити існування українського трубопроводу в залежність від російської доброї волі. Доброї волі не буває", - зазначив Олександр Щерба на своїй сторінці у Facebook.

Раніше повідомлялося, що 21 грудня США оголосили про введення санкцій проти трубопроводу "Північний потік-2", через що ключовий підрядник "Газпрому" компанія Allseas призупинила роботу над проєктом.

Детальніше про механізм санкцій та можливості їхнього обходу читайте у статті "Американський удар по проєкту Путіна: чи зможуть санкції США зупинити Nord Stream 2".

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Останні новини

Рютте: Зеленський візьме участь у засіданні у форматі "Рамштайн" Сьогодні, 18 червня

Німеччина виділить Україні ще $400 млн на ППО та ракети для Patriot у межах PURL Сьогодні, 18 червня

Гегсет відзначив "прогрес" ініціативи PURL і досягнення українців на полі бою Сьогодні, 18 червня

Швеція виділяє $108 млн на закупівлю у США зброї для України Сьогодні, 18 червня

Зеленський після ударів по Москві: європейцям, американцям і "русскім" треба тиснути на Путіна Сьогодні, 18 червня

Подорож в Піднебесну: що потрібно знати українцям у 2026 році Сьогодні, 18 червня

Трамп після саміту G7 розповів про "дуже хороші розмови" з Путіним і Зеленським Сьогодні, 18 червня

Ідея Трампа щодо Росії, текст угоди США-Іран, Мадяр зняв санкції з ЄвроПравди: новини дня Сьогодні, 18 червня

Мелоні запропонує кандидатуру перемовника від ЄС щодо російсько-української війни Вчора, 17 червня

Трамп пообіцяв розглянути запит України щодо ліцензій на ППО Вчора, 17 червня