Перший заступник голови Нацбанку розкритикувала державні банки через те, що вони надто повільно знижують свої відсоткові ставки за кредитами.
Перший заступник голови Нацбанку розкритикувала державні банки через те, що вони надто повільно знижують свої відсоткові ставки за кредитами.
Про це вона заявила під час презентації звіту про фінансову стабільність за грудень 2019 року, передає hromadske.
"Банки, особливо державні, занадто повільно реагують на рішення щодо монетарної політики (зміну облікової ставки Національним банком України - ред. )", - підкреслила Рожкова.
За її словами, зниження ставок саме державними банками є важливим, оскільки вони займають переважну більшість банківського ринку та є "market maker".
Вона додала, що зі зниженням облікової ставки у банків скорочуватимуться можливості заробляти на різниці у ставках за депозитами та кредитами.
Читайте також: НБУ послабив гайки: як зниження облікової ставки вплине на особисті фінанси
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сенатори США вперше з 2022-го відвідали Одесу
Угорщина заявила, що припиняє постачання дизельного палива до України
Словаччина слідом за Угорщиною зупиняє експорт дизельного палива в Україну
В Умєрова кажуть, що Україна та РФ мали окрему зустріч у Женеві
Україна запровадила санкції проти Александра Лукашенка
Зеленський: Росія намагається затягнути перемовини, які мали б уже вийти на фінальний етап
Віткофф прокоментував перебіг переговорів у Женеві
Переговори у Женеві, Польща хоче репарацій від РФ, контрабанда матрьошок: новини дня
Умєров розповів про перший день переговорів у Женеві
У Женеві розпочалися переговори США, України та Росії