Директор інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов заявив, що у 2020 роцi компанiя планує створити біржу для торгівлі газом.
Директор інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов заявив, що у 2020 роцi компанiя планує створити біржу для торгівлі газом.
Про це вiн сказав в iнтерв'ю "Iнтерфакс-Україна".
"Наша ідея, наша стратегія, що в наступному році ми зробимо безпосередньо біржу, де "Нафтогаз" буде виступати як покупцем, так і продавцем газу", - зазначив Фаворов.
Вiн зазначив, що рiшення уже схвалено правлiнням та наглядовою радою компанії, ведеться необхідна підготовча робота для запуску біржі.
Зокрема, провели тендер для впровадження системи ETRM (Energy Trade Risk Management), яка буде враховувати всі угоди і коливання цін на ринку.
"Впровадження цієї системи дасть нам необхідні механізми, щоб контролювати комерційні ризики", - розповiв Фаворов.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Олександр Усик - Ріко Верхувен: Місматч року чи новий тренд у великому спорті?
Як прийняття нового Цивільного кодексу вплине на ринок авто: думка експерта
У Британії перепросили за "незграбне" рішення щодо санкцій проти РФ
Вучич розповів про розмову із Зеленським та підтвердив візит української делегації
ЄС та Україна домовились щодо "макрофіну" на 8,35 млрд євро у рамках кредиту на 90 млрд
ЗМІ: до нового "мініпакета" санкцій проти Росії може потрапити патріарх Кирил
Сибіга розповів про початок консультацій з Угорщиною щодо питання нацменшин
У партії влади попереджають, що вступу до ЄС не буде до завершення війни
FT: Сі сказав Трампу, що Путін може пошкодувати про вторгнення в Україну
В ОП розповіли, скільки грошей вдалось залучити до програми закупівлі зброї США для України