передплата Українською | In English

Чт, 12 грудня 2019

З закритими очима у прірву нової революції: шлях команди Зе вже прописаний. ВІДЕО

Поділитися:

У парламенті, як і на Банковій досі не видно чіткого і зрозумілого плану стратегії внутрішніх реформ, що загрожує Україні новим вибухом революції....

У парламенті, як і на Банковій досі не видно чіткого і зрозумілого плану стратегії внутрішніх реформ, що загрожує Україні новим вибухом революції. Про це в ексклюзивному коментарі інтерні-виданню Новини України – From-UA заявив політичний аналітик Степан Гавриш.

На думку нашого співрозмовника, проблема тут у тому, що кожний новий президент, чи кожний новий політичний клас починає все спочатку. У нас не має права наступництва, що спонукає нових лідерів повністю відкидати логіку свого попередника.

«При Порошенко корупція стала легальним, офіційним фактором правління державою. І фактично корупційний податок став основою співвідносин в середині України і це було навмисне створено Порошенком з метою контролю за всіма секторами без виключення», - додає аналітик.

За словами Степана Гавриша, саме Порошенко зруйнував систему стримання противаг у державі, підпорядкувавши собі діяльність Верховного суду та прокуратури, фактично продовживши робити те, що коїв Янукович.

«Зеленський же залишився у цій самій парадигмі лише посилюючи вертикаль Президента. Це зовсім не перспективно і є фактором конфлікту, який може призвести до вибуху революції», - вважає наш співрозмовник.

«Все, що ми бачимо у парламенті є проявом демонстрації формування потоку рішень та піар поведінки людей, які звикли до того,що вони мають подобатися суспільству і турборежим – це ще один з елементів такого шоу. А в результаті ми отримуємо достатньо серйозний хаос в управлінні державою і його негативний вплив на економіку країни. І ті реформи, які вводяться останнім часом не мають своєї логіки.

Наприклад, реформа землі, яка припускає швидкий розвиток країни, навпаки занурює Україну в ще більшу залежність від заходу і світових ринків», - підкреслює аналітик.

Степан Гавриш підводить до основного висновку в цьому – ми не подолали проблему, яку заклав Янукович у базу управління державою – це де інтелектуалізація політики.

«Ми маємо у політиці сьогодні випадкових людей. І ті очікування, щодо команди Зеленського, вони не справдилися, і Гончарук не здатний розкрити українську економіку, бо для цього потрібні не стільки сміливі ідеї, як знання про механізми сучасної кризи. Тому, поки Зеленський не знайде собі таких людей, нового типу економіки Україні не бачити», - резюмував політичний аналітик Степан Гавриш.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад