передплата Українською | In English

Чт, 12 грудня 2019

Олексій Орєхов: з “державного рекету” – в “Конярство”

Поділитися:

Як стало відомо, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов призначив радником Директора ДП...

Як стало відомо, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов призначив радником Директора ДП “Конярство України” Олексія Орєхова. Про цю людину відомо лише те, що він виходець з Міністерства внутрішніх справ, а саме працював, і як кажуть компетентні та поінформовані джерела, був зі скандалом звільнений спочатку з одеського управління по боротьбі з економічною злочинністю, а потім і з подібного маріупольскького управління. Широкого наголосу ці скандали не набули, бо міліція своїх видає неохоче і дуже рідко, але сам пан Орєхов при цьому не лише не постраждав, а навпаки: завдяки зв’язкам пішов вгору, – став радником голови ДП “Конярство України”.

Що відомо достоменно, так це те, що до конів він має таке ж саме відношення, як балетні танцюристи до виплавки сталі. Тому виникає питання до пана Мілованова, чим він керувався, призначаючи колишнього скандального міліціонера на державну посаду, яка зовсім не пов’язана з МВС, і в якій колишній поліцейський співробітник Орєхоф анічогісіньки не тямить.

Невже це ті нові віяння, які нам обіцяв уряд Зеленського? І невже колишній представник “державного рекету” , стрибнувши у сідло держрідприємства “Конярство України” нічого не поцупить, як, мабуть, робив на попередніх роботах? До того ж, на цій посаді він зможе непогано заробити, впливаючи на розподіл землі, які належать ДП та на кошти, які йдуть на фінансування розвитку конярства в країні. Тому, може так статися, що робітники ДП взагалі забудуть, що таке зарплатня, а державна земля відійде тим, хто бльше заплатить саме пану Орєхову та його “шефу”, який потрапив в конярство за те, що “роздавав” землю потрібним людям, працюючи ще в геокадастрі.

Тому треба тричі подумати перед тим, як запускати “козлів на город”.

До того ж, як писав СтопКор, прем’єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі одного з телеканалів закликав звільнити усіх і більше ніколи не брати на службу колишніх керівників Держгеокадастру. А його підлеглі “пропускають” на посаду людину, яка якщо в чомусь і розбирається, так тільки в земельних питаннях. Може5 на цьому все сходиться і мета – “роздерибанити” державну землю? Принаймні, про інші успіхи наразі невідомо, а затримки зарплати в підприємстві вже є.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

Новини 12 серпня: небезпечні інвестиції, приватизація державних "гігантів" та миша, яка "з'їла" держрезерв зерна Сьогодні, 13 серпня

Україна засуджує насильство в Білорусі, але поки не дає оцінку виборам - Кулеба Вчора, 12 серпня

Кабмін укотре переніс розгляд законопроекту з переліком заборонених до продажу держкомпаній Вчора, 12 серпня

Новини 11 серпня: гральний бізнес, "зелені" тарифи, танкер "Делфі" 11 серпня

Посли G7 обговорили з новим віцепрем'єром продаж "Мотор Січі" китайцям 11 серпня

Газові котли: переваги та особливості вибору обладнання 11 серпня

У Bolt відповіли Кличку: Усе, що прямо не заборонено законодавством, дозволено 10 серпня

Новини вихідних: ціна відновлення Донбасу та конфлікт Bolt з Кличком 09 серпня

Радник президента: для відновлення Донбасу потрібно близько 10 мільярдів доларів 08 серпня

Bolt без погодження розмістив пункти прокату електросамокатів — Кличко 08 серпня