передплата Українською | In English

Вт, 10 грудня 2019

Анатолій Лопата: Трагедія в одеському коледжі викрила слабкі місця української влади

Поділитися:

Виключали диверсію з основних причин трагедії на Одесщині ще зарано.

Виключали диверсію з основних причин трагедії на Одесщині ще зарано. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів генерал-полковник, колишній начальник Генштабу ЗСУ Анатолій Лопата.

Коментуючи трагедію у колежді в Одесі, наш співрозмовник зазначає наступне: «За це повинен відповідати не міністр оборони України, а люди, які безпосередньо керують коледжем в Одесі, це їх безпосереднє завдання — дивиться за станом протипожежної безпеки, за станом організації діяльності коледжу, тому що у такому старому будинку, який не ремонтувався багато років, мав дійсно старі комунікації і насамперед це погану систему освітлення — все це могло призвести до трагедії в любий час».

Наш співрозмовник не виключає, що це могла бути і диверсія.

Це міг бути підпал. Тут треба розбиратися дуже ретельно.

«Але безпосередньо винуватців знайдуть швидко, тому що вони являються керівниками того чи іншого закладу. Знайдуть цих людей, вже знайшли декого з підозрюваних.

Та це не означає, що треба ставити крапку в таких проблемах», - додає Анатолій Лопата.

«Ви бачите, наскільки поширились на сьогоднішній день трагічні випадки в Україні на підприємствах, на складах Міноборони. Але ця летаргія говорить про те, що наша влада має велику слабкість в контролі над збереженням того, що є у людей на сьогоднішній день, я маю на увазі майно, і його експлуатації», - резюмував наш співрозмовник.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад