Вт, 10 грудня 2019

Нафтогаз: Україна та РФ не домовилися про нові газові контракти

Україна та Росія не досягли домовленості про новий контракт на транзит та постачання газу за підсумками переговорів президентів

Україна та Росія не досягли домовленості про новий контракт на транзит та постачання газу за підсумками переговорів президентів.

Про це заявив журналістам у Єлисейському палаці виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, повідомляє з Парижа кореспондент "Європейської правди".

За його словами, переговори за участю президентів не принесли кінцевої домовленості щодо нового контракту.

"Ми домовилися, що будемо і далі домовлятися", - сказав він.

Вітренко наголосив, що подальші переговори, як і раніше, триватимуть за участю Євросоюзу, у тристоронньому форматі.

Раніше повідомлялося, що на переговорах у Парижі до Путіна й Зеленського приєдналися представник "Нафтогазу", міністр Олексій Оржель та їхні російські колеги. Україна наполягала на підписанні довготермінового контракту.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Глава МЗС Польщі про атаку РФ: "якої реакції союзників ми б хотіли, якби це було у нас?" Вчора, 06 липня

Сибіга розповів про головне послання до саміту НАТО після масованого удару РФ Вчора, 06 липня

Зеленський очікує сильних рішень від саміту НАТО після чергової російської атаки Вчора, 06 липня

Де зупинитися туристу в Києві: райони, плюси й мінуси Вчора, 06 липня

«Я не уявляла, з чого починати»: історія про те, як організувати похорон у Києві та скільки на це піде грошей Вчора, 06 липня

Заміна ІПН при зміні прізвища: повний гайд Вчора, 06 липня

ЗМІ: Трамп зустрінеться із Зеленським на саміті НАТО Вчора, 06 липня

Міністр оборони Польщі доручив розсекретити військову допомогу Україні 05 липня

Заяви з Польщі про Україну в ЄС, місце трибуналу для Путіна, 250 років США: все за вихідні 05 липня

Фінляндія частково закривала небо й море на півдні через українську атаку в районі Петербурга 04 липня