Україна, Росія, Німеччина та Франція домовилися, що передумови для проведення місцевих виборів у ОРДЛО мають бути створені протягом 4 місяців.

Україна, Росія, Німеччина та Франція домовилися, що передумови для проведення місцевих виборів у ОРДЛО мають бути створені протягом 4 місяців.
Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон за підсумками саміту Нормандської четвірки, повідомляє з Парижа кореспондент "Європейської правди".
"Нам зараз треба доручити міністрам закордонних справ і радниками узгодити політичні умови, щоби за 4 місяці створити передумови для проведення місцевих виборів", - заявив він.
Термін проведення самих виборів він не назвав.
При проведенні виборів має бути врахована домовленість про формулу Штайнмаєра, наголосив президент Франції.
"Ми досягли домовленості щодо формули Штайнмаєра", заявив він.
"Ми розуміємо, що це непросто. .. Але за політичної волі ми можемо вирішити також складні питання", - додала канцлер Німеччини Ангела Меркель.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЄС вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові 30 млн євро
Вучич: бажаємо, щоб Україна відкрила і закрила всі переговорні кластери на шляху до ЄС
Зеленський уперше прибув до Сербії
У Вучича анонсували перший візит Зеленського до Сербії
Зеленський звільнив трьох послів, які представляли Україну на Балканах
Как работают откатные ворота
Юридична адреса у Києві що обирають малий бізнес і стартапи у 2026 році
ЗМІ: Трамп вимагав пояснень від Гегсета щодо дефіциту боєприпасів
ЗМІ: Трамп відмовив Зеленському у додаткових перехоплювачах для Patriot
Зеленський доручив урядовцям підготувати "програму прискореного вступу" України у ЄС