Пн, 09 грудня 2019

У Парижі почалися переговори чотирьох лідерів у нормандському форматі

У Єлисейському палаці завершилися усі двосторонні переговори, що мали передувати чотиристороннім переговорам у нормандському форматі.

У Єлисейському палаці завершилися усі двосторонні переговори, що мали передувати чотиристороннім переговорам у нормандському форматі.

Про це повідомляє з Парижа кореспондент "Європейської правди".

Відбулася, зокрема, зустріч президента Володимира Зеленського з французьким колегою Еммануелем Макроном та з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, також із обома європейськими лідерами зустрівся Владімір Путін.

За інформацією "Європейської правди", Меркель також провела короткі координаційні переговори з Макроном.

Лідери спілкуватимуться без преси, журналістам не дозволили бути навіть на початку їхнього спілкування. Вони вирішили не виходити до преси доти, доки не завершиться остання двостороння зустріч - між Зеленським та Путіним, яка відбудеться вже після засідання у форматі "четвірки".

Далі лідери зустрінуться знову, у форматі робочої вечері, та обговорять домовлене.

Наразі очікується, що підсумкова пресконференція почнеться після вечері, о 21:00 за Парижем (22:00 за київським часом).

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня