Пн, 09 грудня 2019

Лідери країн "нормандської четвірки" зібралися в Єлисейському палаці

Першою приїхала німецький канцлер Ангела Меркель, вона приїхала точно в запланований час о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом).

Лідери країн "нормандської четвірки" прибули до Єлисейського палацу в Парижі для проведення саміту щодо ситуації на Донбасі.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Першою приїхала німецький канцлер Ангела Меркель, вона приїхала точно в запланований час о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом).

Другим через 10 хвилин прибув український президент Володимир Зеленський. На переговорах його супроводжують представники офісу президента Кирило Тимошенко, Сергій Шефір та Андрій Єрмак.

Радниками Зеленського під час зустрічі також будуть, зокрема, голова Служби безпеки України Іван Баканов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак.

Меркель і Зеленського зустрічав президент Франції Еммануель Макрон. Український президент проведе перед самітом двосторонні переговори з лідерами Франції та Німеччини.

Російський президент Владімір Путін приїхав останнім із запізненням на 10 хвилин, хоча тільки нещодавно прилетів у Париж.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Норвегія посилить енергостійкість України до зимового сезону на понад $45 млн Вчора, 26 травня

У ЄС кажуть, що знайдуть посланця на мирні переговори, коли буде "готовність РФ до миру" Вчора, 26 травня

Зеленський зустрівся із Тихановською Вчора, 26 травня

Чеську ініціативу з постачання боєприпасів Україні стали фінансувати вдвічі менше країн Вчора, 26 травня

Естонія хоче, щоб ЄС відкрив усі кластери з Україною до саміту в червні Вчора, 26 травня

Что такое перетяжка мебели и зачем она нужна Вчора, 26 травня

Президент Фінляндії готовий представляти ЄС на переговорах з Росією 25 травня

Тихановська прибула з першим візитом до Києва та зустрінеться із Зеленським 25 травня

Сценарії використання надувної фотозони на різних типах заходів 25 травня

Реакція ЄС на удар по Києву, Польща карає блогера з України, напад під Білим домом: новини вихідних 24 травня