передплата Українською | In English

Пн, 09 грудня 2019

Іллєнко: Якщо влада замислиться щодо капітуляції, то ми зберемо ще більше людей, ніж шість років тому!

Поділитися:

Українці повинні розуміти, що вирішувати майбутнє України будуть саме вони, а не влада.

Українці повинні розуміти, що вирішувати майбутнє України будуть саме вони, а не влада. Про це на всеукраїнському віче «Червоні лінії» заявив заступник голови ВО «Свобода» Андрій Іллєнко.

«Ми нікого і нічого не боїмося, ми нікому не дамо продавати нашу землю, знищувати нашу країну. Ми ніколи не дамо Путіну знову окупувати Україну. Ми маємо розуміти, що все залежить від нас.

Це ми вирішуватимемо! Хай влада знає, що в Україні достатньо людей та сил для того, щоб не дати їм капітулювати хоч на міліметр чи здати національні інтереси, ми цього не дамо зробити», – нагадав він.

Політик підкреслив, що у 2013-му році українцям вже вдалося захистити свої інтереси.

«Шість років тому ми стояли на Майдані та відстояли свою країну. Ми не дали перетворити Україну на Малоросію, ми вистояли! І цього разу зробимо так само.

Якщо треба буде, ми зберемо набагато більше людей. Тому що це – наша земля, і нам нема куди з неї відступати», – пообіцяв заступник голови ВО «Свобода».

Він зазначив, що владі не слід навіть думати про капітуляцію.

«Хай там навіть не думають про капітуляцію, бо ми, як і шість років тому, зробимо їх ще раз, зробимо їх разом!» – резюмував Іллєнко.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад