Віцепрезидент Європейського банку реконструкції та розвитку Ален Пілу поділився спостереженнями про те, що знижує довіру до України з боку міжнародних фінансових організацій.
Віцепрезидент Європейського банку реконструкції та розвитку Ален Пілу поділився спостереженнями про те, що знижує довіру до України з боку міжнародних фінансових організацій.
Про це він розповів під час дискусії у рамках конференції "Україна: великі надії" у Лондоні, повідомляє кореспондент Європейської правди.
Після виступу торгового представника України Тараса Качки, який запевнив, що уряд України не перебуває під впливом Коломойського, Ален Пілу зауважив, що міжнародним партнерам бракує впевненості у цьому.
"Потрібно закінчити жити із суперечливими сигналами (що надходять з України - ЄП), перш за все щодо Привата", - заявив він.
Представник керівництва ЄБРР наголосив, що у банку чули заяви українського керівництва, яке спростовує свій зв’язок із Коломойським.
"Так, я знаю, що говорив Зеленський послам G7. Однак ми маємо знати, що станеться, якщо український суд розверне приватизацію ПриватБанку", - наголосив, зокрема, він.
Другою ознакою проблем він вважає недостатню активність держави по поверненню виведених активів "ПриватБанку"
"Ми маємо бачити, що уряд України притримує зусилля правління ПриватБанку по поверненню зниклих активів банку. І, до речі, це стосується не лише цього банку. Адже якщо з "Привату" випарилося $5,5 млрд, то з усієї банківської системи - $15 млрд. І ми маємо бачити прогрес у розслідуванні кримінальних справ - чи в Україні, чи за кордоном"
Третій момент, який назвав віцепрезидент ЄБРР - зміни у правліннях державних банків. "Що стосується державних банків, рухи щодо їх правлінь непокоять", - пояснив Пілу, висловивши надію, що керівні органи держбанків лишаться фаховими.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Посол України у Польщі вшанував жертв Волинської трагедії біля меморіалу у Варшаві
Глава МЗС Нідерландів про ракети до Patriot для України: ми передали все, що могли
ЗМІ: ЄС може дозволити Україні купувати зброю Британії через допомогу на 90 млрд євро
Результати саміту НАТО, Україна відмовила Греції, російські шпигуни в Італії: новини дня
Головний кандидат у прем’єри Британії: наша підтримка України не зменшиться
Зеленський зустрічається з Навроцьким на полях саміту НАТО
МЗС розкритикувало спроби винести українсько-польські суперечки на рівень Європарламенту
З’явився текст резолюції Європарламенту, де Україну критикують за назву на честь героїв УПА
Європарламент визнав, що "план Качки-Кос" виконаний на 15%, закликає Київ пришвидшитися
Європарламент розкритикував Зеленського за назву підрозділу на честь УПА