Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру 26 листопада оголосила тендер щодо аерофотознімання більшої частини території України очікуваною вартістю 276,59 мільйона гривень.
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру 26 листопада оголосила тендер щодо аерофотознімання більшої частини території України очікуваною вартістю 276,59 мільйона гривень.
Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають Наші Гроші.
На строк до грудня 2020 року за дорученням прем’єр-міністра Олексія Гончарука хочуть замовити аерофотознімання, створення цифрових ортофотопланів масштабу 1:10 000 і цифрових моделей рельєфу.
За його словами, 3Д-моделі потрібні для проектування доріг, зрошування земель і реагування у разі складних погодних умов. Обсяг замовлення складає 426 тис кв. км (крім Львівської, Волинської, Донецької і Луганської областей, Криму і 20-кілометрової буферної зони вздовж державного кордону з усіма сусідніми державами).
Таким чином, очікувана ціна послуг становить 650 грн. за один квадратний кілометр.
Тендерні пропозиції подаватимуть до 30 грудня, аукціон заплановано на 4 лютого.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
МЗС Італії викликало посла РФ через Соловйова, який обзивав Мелоні фашисткою і с*кою
Словаччина підтримає нові санкції проти РФ, коли нафта знову піде "Дружбою" – МЗС
Зеленський: нафтопровід "Дружба" може відновити функціонування
Качка: заради швидкого вступу в ЄС Україна готова відкласти доступ до деяких його пільг
У рамках гарантій безпеки Україні, ЄС підніме проблему незаконного обігу стрілецької зброї
У ЄС кажуть про відсутність гарантій фінансування третини потреб України на 2027 рік
Мадяр про захоплені гроші "Ощаду": ми не знаємо правди, ми бачили пропагандистські новини
ЄС на рік продовжив санкції за спроби дестабілізації Молдови
Посли ЄС спробують остаточно схвалити 90 млрд для України 22 квітня
Мадяр закликав Зеленського відновити транзит нафти "Дружбою"