Пт, 22 листопада 2019

Експорт тваринницької продукції до ЄС ризикує зупинитися з 2022 року

Україна не зможе з 2022 року експортувати свою тваринницьку продукцію до Європейського Союзу, якщо не приведе своє законодавство та нормативні документи у відповідність до нового регламенту ЄС.

Україна не зможе з 2022 року експортувати свою тваринницьку продукцію до Європейського Союзу, якщо не приведе своє законодавство та нормативні документи у відповідність до нового регламенту ЄС.

По це заявив координатор проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Віталій Башинський під час пресконференції, повідомляє Укрінформ.

"Якщо Україна не ухвалить законодавчих актів стосовно благополуччя тварин та антибіотикорезистентності, у 2022 році, коли вступить в дію новий регламент ЄС, експорт (тваринницької продукції - ред. ) з України буде обмежений", - сказав Башинський.

Він зазначив, що сьогодні в Україні вже широкомасштабно застосовується програма державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та інших забруднювачів у продукції тваринного походження.

"Саме завдяки цій роботі Україна на сьогодні є експортером своєї тваринницької продукції до ЄС", - наголосив експерт FAO.

www.epravda.com.ua

Останні новини

У Єврокомісії очікують, що Орбан виконає обіцянку підтримати 90 млрд для України Сьогодні, 23 лютого

Єврокомісар: ЄС готуватиме кредит у 90 млрд євро для України попри вето Угорщини Сьогодні, 23 лютого

Сійярто каже, що нафтопровід "Дружба" не постраждав від російської атаки Сьогодні, 23 лютого

США не відмовляться від чинних тарифних угод попри нові мита Сьогодні, 23 лютого

Митна служба США припинить стягнення попередніх тарифів Трампа у вівторок Сьогодні, 23 лютого

Орбан заявив, що енергобезпеці Угорщини загроз немає, але не зняв ультиматуми Україні Вчора, 22 лютого

У Данії нічого не знають про медичний корабель, який Трамп нібито відсилає до Гренландії  Вчора, 22 лютого

Угорщина заблокує 20-ий пакет санкцій ЄС через "Дружбу" Вчора, 22 лютого

Орбан погрожує зупинити постачання електроенергії - майже половину імпорту України 21 лютого

Туск про блокування Орбаном 90 млрд для України: вгадайте, хто радіє 21 лютого