Чт, 21 листопада 2019

Екс-міністр аграрної політики зробив гучну заяву щодо нового закону про землю

У нас немає відкритого чи закритого ринку землі.

У нас немає відкритого чи закритого ринку землі. У нас на сьогоднішній день є концепція: розпродати всю землю або сформувати правила для грамотної земельної політики. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповів член ВО “Свобода”, колишній міністр аграрної політики України Ігор Швайка.

Те, що сьогодні зробив парламент, і те, що сьогодні говорить президент, це є розбазарювання української землі по двом ключовим напрямкам.

Перше — іноземцям, друге — по 200 тисяч гектарів землі в руки. Всі інші слова в поданих урядом законопроектах є ширмою. Політик акцентує увагу на тому, що прийняття закону про ринок землі обов’язково призведе до нового Майдану і той, що був у 2013-2014 році здаватиметься для багатьох «слуг народу» легкою дитячою прогулянкою в ясельній групі.

Швайка нагадує, що за свою землю українці віддавали життя і проливали кров протягом багатьох століть.

Якщо хтось сьогодні захоче так нахабно її забрати, то це може стати спусковим гачком, але точно нічого доброго з цього не вийде для української нації.

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський: заморожені активи РФ не покриють втрати України, але без них ми не встоїмо Вчора, 16 грудня

Канада на "Рамштайні" оголосила про виділення $36 млн на дрони для України Вчора, 16 грудня

Зеленський про переговори: ще невідомо, чи будуть гарантії безпеки обмежені у часі Вчора, 16 грудня

Кошта запросив Зеленського на саміт лідерів ЄС в Брюссель, але той не приїде Вчора, 16 грудня

Конвенцію щодо репарації для України готова підписати рекордна кількість держав – генсек РЄ Вчора, 16 грудня

Зеленський закликав не пом'якшувати санкції до деокупації всіх територій України Вчора, 16 грудня

Міністр оборони Британії оголосив про виділення 600 млн фунтів на ППО України Вчора, 16 грудня

Зеленський: Україна вимагає створення трибуналу і комісії щодо репарацій Вчора, 16 грудня

Зеленський: ні де-юре, ні де-факто ми не визнаємо Донбас "російським" Вчора, 16 грудня

Туск: у США вперше заявили, що дадуть РФ військову відповідь, якщо вона знову нападе Вчора, 16 грудня