Ср, 20 листопада 2019

Трамп відповів на свідчення Сондленда: я його не знаю, а від України нічого не хотів

Президент США Дональд Трамп заявив, що нічого не вимагав від України і зазначив, що не дуже добре знає посла в ЄС Гордона Сондленда, який давав сьогодні свідчення у справі про імпічмент.

Президент США Дональд Трамп заявив, що нічого не вимагав від України і зазначив, що не дуже добре знає посла в ЄС Гордона Сондленда, який давав сьогодні свідчення у справі про імпічмент.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Трамп звернувся до журналістів перед Білим домом. Він не відповідав на питання, а замість цього читав уривки зі свідчень і свою письмову заяву із блокнота.

"Що ви хочете від України? " - він питає мене. "Я продовжую чути всі ці різні ідеї і теорії". Це - посол Сондленд говорить зі мною. .. Чого ви хочете, чого ви хочете? Це була дуже коротка і різка розмова, яка у нього була зі мною", - сказав Трамп.

"Він продовжує, "чого ви хочете? ". Ось моя відповідь. Ви готові? У вас є камера? "Я нічого не хочу. Це те, що я хочу від України". "Я нічого не хочу". Я сказав це двічі", - додав він.

Президент США також заявив, що насправді він не дуже добре знає Сондленда: "Я не дуже добре його знаю. Хоча, схоже, він хороший хлопець".

Сондленд сьогодні заявив про пряму вказівку президента Дональда Трампа працювати з його адвокатом Руді Джуліані, щоб змусити українське керівництво почати справу проти Джо Байдена.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У Польщі затримали винуватців побиття підлітків з України Вчора, 15 травня

Іспанія видала Німеччині українця, підозрюваного у шпигунстві для РФ Вчора, 15 травня

Анонс та Прогноз матчу LA Kings проти Vegas Golden Knights Вчора, 15 травня

Аналітика Очікуваних Голів (xG) НХЛ: Перетворення Хокейних Статистичних Даних на Беттінгові Переваги Вчора, 15 травня

Автошкола в Оболонському районі: чому локальне навчання може бути зручнішим для новачка Вчора, 15 травня

На засіданні Ради Європи схвалили рішення про запуск спецтрибуналу для Путіна Вчора, 15 травня

Мудра очікує на запуск Спецтрибуналу щодо агресії РФ вже наступного року Вчора, 15 травня

В МЗС призначили відповідального за контакти з білоруською опозицією Вчора, 15 травня

Рубіо назвав ЗСУ найсильнішими, відставка уряду Латвії, підозра експрем’єру Литви: новини дня Вчора, 15 травня

Британія після останніх атак РФ обіцяє прискорити постачання Україні засобів ППО 14 травня