передплата Українською | In English

Ср, 20 листопада 2019

Найближчим часом відбудеться масштабна заміна послів України за кордоном

Поділитися:

Невдовзі відбудеться масштабна заміна послів України за кордоном: буде звільнено та призначено близько 20 керівників посольств.

Невдовзі відбудеться масштабна заміна послів України за кордоном: буде звільнено та призначено близько 20 керівників посольств.

Про це йдеться у статті "Європейської правди".

На призначення, зокрема, чекають посли в США, НАТО, Раді Європи (посади вакантні, і кандидатури нових послів вже визначені) та змінений представник у Євросоюзі (за даними ЄП, рішення щодо нового посла не ухвалене).

Серед послів, призначення яких очікується, є ті, які, ймовірно, викличуть критику. Їх об'єднує одне: усюди послами мають стати досвідчені дипломати.

Наприкінці вересня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що надав президенту Володимиру Зеленському пропозиції щодо близько 20 нових керівників закордонних місій, і вони погоджені з головою держави.

У МЗС України є ідея провести наприкінці грудня велику нараду послів - зібрати у Києві всіх чинних (і, ймовірно, низку наступних) послів України, щоб пояснити їм, якою є стратегія Києва у протидії агресії РФ, зокрема на Донбасі.

Детальніше читайте у статті "Зовнішній Зе: хто формує міжнародну політику президента Зеленського".

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата