Вт, 19 листопада 2019

Зеленський озвучив питання, які підніме на "нормандській зустрічі"

Президент Володимир Зеленський на саміті в "нормандському форматі" в Парижі планує підійняти питання конкретних термінів деокупації Донбасу та повернення усіх українських політв’язнів та полонених.

Президент Володимир Зеленський на саміті в "нормандському форматі" 9 грудня в Парижі планує підійняти питання конкретних термінів деокупації Донбасу та повернення усіх українських політв’язнів та полонених.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Зеленський заявив на брифінгу з прем’єром Чехії у Києві.

Зеленський зазначив, що зараз відбувається серйозна підготовка до саміту, тому що він хотів би "реальних результатів".

[L]

"Ми не можемо просто про це говорити. Треба домовлятися про повернення наших територій. Я говорю про зрозумілі терміни. Я хочу говорити про деокупацію Донбасу з більш-менш чіткими термінами", - сказав президент України, додавши, що підніме це питання на саміті.

Він зауважив, що у питанні повернення полонених теж необхідно говорити про конкретні терміни

"Ми хочемо всіх наших людей повернути додому. .. Я хочу говорити: Коли? Якщо всіх, то коли? Конкретні терміни", - сказав Зеленський.

[L]

Він додав, що на саміті буде обговорено "серйозні питання", пов'язані з безпековою ситуацією і місцевими виборами, а також гуманітарні і соціальні питання.

Зеленський сказав, що вважає успіхом саме проведення "нормандської зустрічі", оскільки цей формат був заблокований з 2016 року.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула Сьогодні, 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований Сьогодні, 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро Сьогодні, 29 травня

Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном Сьогодні, 29 травня

Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО Сьогодні, 29 травня

Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона Сьогодні, 29 травня

Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів Сьогодні, 29 травня

Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА Сьогодні, 29 травня

Зеленський: Україна закупить винищувачі Gripen коштом кредиту ЄС на 90 млрд євро Вчора, 28 травня

Україна та ЄС узгодили текст Кредитної угоди про позику 90 млрд, він вже у Раді Вчора, 28 травня