Пн, 18 листопада 2019

Новини 18 листопада: ринок землі, транзит газу, криптовалюта

Про що говорили сьогодні?

Про ринок землі. У 2020 році на державну підтримку фермерів передбачено 4 мільярда гривень, сільськогосподарські товаровиробники зможуть брати гривневі кредити під купівлю землі за ставкою 3-5%.

Верховна Рада має намір переглянути обмеження щодо володіння землею при підготовці до другого читання законопроєкту про ринок землі.

Про транзит газу. "Газпром" направив "Нафтогазу" пропозицію про продовження на рік діючого контракту або укладення нового договору про транзит газу.

Нафтогаз отримав факсом пропозицію від Газпрому, про продовження на рік діючого контракту або укладення нового договору про транзит газу.

Про криптовалюту. У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо оподаткування операцій з криптоактивами".

Про голову "Укрексімбанку". Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти голову правління АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка і відпустив його під заставу в розмірі 2 млн 998 тис. 681 грн.

Про кредитний рейтинг Києва. Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings поліпшило довгостроковий кредитний рейтинг Києва до рівня "В" з "В-", зі стабільним прогнозом.

Ви хочете дізнатися більше?

"Укрспирт" готують до продажу: чому це так необхідно

Від приватизації ДП "Укрспирт" держава планує отримати близько 5 млрд грн. Верховна Рада проголосувала у першому читанні за демонополізацію спиртової галузі та скасувала заборону на продаж підприємства. Що це означає?

Як стати виноробом: десять кроків для старту

"Українська правда" зібрала рекомендації для виноробів-стартаперів, які хочуть не просто дегустувати своє вино вдома, а й мати можливість запрошувати на дегустації туристів або продавати напій в магазинах.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками Вчора, 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" Вчора, 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку Вчора, 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України Вчора, 06 березня

Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти Вчора, 06 березня

"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною Вчора, 06 березня

Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу Вчора, 06 березня

В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ 05 березня

Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського 05 березня

Зеленський може приїхати на саміт лідерів ЄС у Брюсселі 19 березня 05 березня